Aplikacje dedykowane dla Twojego biznesu

Opublikowane przez ekipeo 29/06/2017 0 Komentarzy 1678 odsłon

Wielu przedsiębiorców decyduje się na wybór rozwiązań internetowych, które są „szyte na miarę”. Czy jest to właściwa decyzja? I czy faktycznie każdy powinien z takich wyborów korzystać? O tym poniżej.

Wyobraź sobie, że właśnie przymierzasz się do budowy swojego wymarzonego domu. Skorzystasz z gotowego projektu, czy może zdecydujesz się na wybór dostosowanego do twoich potrzeb? Jak się okazuje, większość wybierze rozwiązanie indywidualne, które niejednokrotnie okazuje się także tańsze w ostatecznym rozrachunku.

aplikacje dedykowane

Analogicznie sytuacja wygląda w sferze biznesowej. Owszem jest wiele gotowych rozwiązań systemowych, jednakże dopiero aplikacje dedykowane dają gwarancję idealnego dopasowania do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Korzyści aplikacji dedykowanych

Decydując się na tego typu rozwiązanie, mamy pewność, że będzie ono w pełni odpowiadać naszym oczekiwaniom. Z kolei sam wykonawca może dzięki temu zaproponować kompleksowe doradztwo w zakresie wybranego obszaru. Dodatkowo takie nieszablonowe systemy podnoszą standardy i jakość pracy w danej firmie. Nakłaniają też do współpracy kolejnych partnerów biznesowych. Ponadto są wyznacznikiem prestiżu i innowacyjności, a nie jest tajemnicą, że przedsiębiorcom zależy, aby ich biznesy były postrzegane w kategoriach rewolucyjności.

Obszary

Możliwości zastosowania aplikacji dedykowanych jest bardzo dużo. Do najczęściej spotykanych obszarów ich wykorzystania należą m.in:

  1. Sprzedaż i obsługa klienta – wszystkie kwestie związane z rozliczaniem handlowców, zamówieniami poszczególnych konsumentów, umowami a także reklamacjami, programami lojalnościowymi etc.
  2. Zarządzanie produkcją – czyli różnego rodzaju procesy, procedury, dokumentacja produktowa, ISO, rozliczanie pionu produkcyjnego etc.
  3. Finanse i księgowość – nieodzowny element każdego przedsiębiorstwa; znaleźć tutaj można zamówienia, faktury i wszelakie kontrole budżetu.
  4. Administracja – czyli zarządzanie zasobami np. flotą samochodową czy sprzętem. Ponadto obieg firmowych pism.
  5. Zarządzanie zasobami ludzkimi – wszelkie sprawy związane z najcenniejszym dobrem każdej firmy czyli pracownikami. Moduł ten najczęściej wykorzystywany jest przez dział kadr. Znajdują się tutaj np. wnioski urlopowe, rozliczenia delegacji czy szkolenia dla personelu.

Z łatwością można zatem zauważyć, że aplikacje dedykowane mogą stanowić cenne wsparcie dla większości jednostek gospodarczych z uwagi na ich różnorodność. Dlatego nie ulega wątpliwości, że każdy biznes odnajdzie w nich zastosowanie dla siebie.

Dodaj Komentarz