Al. Capone – sieć sklepów alkoholowych, którą warto poznać

Opublikowane przez Redakcja 27/06/2022 0 Komentarzy 325 odsłon
Sieć sklepów alkoholowych

Sieć sklepów alkoholowych

Al. Capone to sieć sklepów alkoholowych, która działa na rynku już od 12 lat. Naszym celem od początku istnienia było zapewnienie klientom bogatego asortymentu alkoholi z całego świata w połączeniu z szeroką wiedzą na ich temat i świadczeniem profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru odpowiednich trunków zarówno na przyjęcia domowe, weselne czy imprezy firmowe. Zdobywane przez dekadę doświadczenie pozwoliło nam rozwinąć się również na płaszczyźnie biznesowej i edukacyjnej.

Sprzedaż alkoholi w Al. Capone

„Nie oceniaj książki po okładce” popularne przysłowie w naszym przypadku wydaje się być niezwykle prawdziwe.  Bowiem wbrew pozorom Al.Capone to nie tylko półki z alkoholem. To sieć sklepów alkoholowych, którą tworzy wspaniały zespół ludzi z pasją i pragnieniem zdobywania nowych pokładów wiedzy i umiejętności, aby sprzedaż alkoholi i obsługę klienta wprowadzić w całkiem nowy poziom. Każdego dnia staramy się doradzać naszym klientom i oferować im atrakcyjne oferty, aby sprostać ich oczekiwaniom i potrzebom. Ciężko pracując na swój sukces i pragnąc kreować rynek alkoholowy według autorskich pomysłów, we współpracy z najlepszymi destylarniami świata stworzyliśmy autorską linię produktów, dostępną wyłącznie w naszych sklepach alkoholowych.

Sieć sklepów alkoholowych

Oferta B2B

Sklepy alkoholowe Al.Capone zajmują się obsługą nie tylko klientów indywidualnych, ale także firm i klientów korporacyjnych, budując z nimi długotrwałe relacje biznesowe. Zapewniamy szeroki wybór najlepszych światowych alkoholi na przyjęcia firmowe i imprezy integracyjne, degustację alkoholi czy bar z kompletną obsługą barmańską. Na specjalne życzenie przygotowujemy również indywidualne zestawy prezentowe.

Oferta franczyzowa

Ofertę franczyzową stworzyliśmy dla osób, które podobnie jak my pasjonują się światem alkoholi i pragną zająć się tym biznesowo, ale potrzebują podpowiedzi i pomocy doświadczonych specjalistów. Takim ludziom proponujemy otwarcie własnego sklepu z alkoholem pod szyldem Al.Capone, gwarantując jednocześnie: niskie koszty uczestnictwa w sieci, szkolenia branżowe, stałe wsparcie marketingowe oraz atrakcyjne promocje.

Sklepy z alkoholem Al. Capone każdego dnia rozwijają się coraz mocniej, aby nieustannie odpowiadać na potrzeby naszych przyszłych i obecnych klientów. Sprawdź co możemy Ci zaoferować!

Dodaj Komentarz