Alternatywne części do kombajnów rolniczych

Opublikowane przez ekipeo 27/10/2011 0 Komentarzy 925 odsłon

Kombajn rolniczy to inaczej maszyna rolnicza służąca do zbioru zbóż. Kombajn wykonuje równocześnie kilka prac kosi i tnie słomę, zbiera ziarno, zastępuje tym samym  kilka maszyn naraz lub całą brygadę pracowników.

W sezonie żniw maszyna pracuje praktycznie cały czas, normalną więc rzeczą jest że jej pewne elementy, części się zużywają i aby w następnym sezonie maszyna prawidłowo funkcjonowała trzeba ją poddać konserwacji i wymienić niektóre jej elementy. Należy tu zaznaczyć że sam kombajn nie należy do najtańszych maszyn, dlatego też  części są drogie.

Aby uchronić rolników przed takimi kosztami istnieją na rynku firmy które produkują części zamienne do maszyn rolniczych. Tylko czy te tańsze części zamienne są równie dobre jak oryginalne? Przed zakupem zamiennych części do kombajnów, należy dokładnie sprawdzić, firmę u której zamierzamy nabyć zamienniki, czyli jej doświadczenie w produkcji tego typu elementów, substancje, materiały i technologie ich wykonania, opinie i zadowolenie wcześniejszych nabywców. Jeżeli nie wiemy gdzie szukać tego typu firm to podpowiedzią może być przykład  firmy której alternatywne części z całą pewnością mogą  konkurować z oryginalnymi są to Sanockie Zakłady Przemysłu Gumowego Stomil. To  przedsiębiorstwo z trzydziestoletnim doświadczeniem, oferujące    pasy klinowe do maszyn rolniczych. Wysoka jakość i odpowiednio dobrana technologia produkcji uczyniła  firmę liderem w tej branży. Kupując pasy klinowe STOMIL nie tylko będziemy zadowoleni z produktu ale także pieniądze które musielibyśmy wydać na oryginały możemy przeznaczyć na inne inwestycje.

Dodaj Komentarz