BEST MEETING – najlepsze spotkania tylko w BEST WESTERN

Opublikowane przez Redakcja 20/05/2014 0 Komentarzy 1001 odsłon

Marka BEST WESTERN to największa obecnie sieć hoteli na świecie zrzeszająca ponad 4000 niezależnych obiektów w 100 krajach i regionach. Hotele pod szyldem BEST WESTERN zostały przypisane do trzech kategorii, które są w stanie zaspokoić potrzeby i oczekiwania gości pod każdym kątem.

konSieć obejmuje trzy rodzaje hoteli: BEST WESTERN, BEST WESTERN Plus oraz BEST WESTERN Premier. To, co łączy wszystkie obiekty tej marki, to bogato przygotowane zaplecze konferencyjne w każdym hotelu skierowane do osób oraz organizacji z branży biznesowej oraz naukowej.

Oferta marki BEST WESTERN przewiduje atrakcyjne udogodnienie dla wszystkich tych osób oraz jednostek organizacyjnych, które chcą zaaranżować spotkanie, promocję, konferencję lub szkolenia w przyjaznych i nowoczesnych warunkach. Program BEST MEETING stanowi wspólną ofertę wszystkich hoteli należących do rodziny BEST WESTERN i pozwala zainteresowanym, dzięki rezerwacji, zaoszczędzić mnóstwo czasu i pieniędzy.

Aby skorzystać z oferty BEST MEETING wystarczy wypełnić formularz zapytania, zamieszczając w nim wszelkie życzenia, uwagi i potrzeby odnośnie organizacji spotkania. Jeżeli w danym regionie znajduje się więcej obiektów hotelowych, zgłoszenie zostanie przesłane do wszystkich placówek BEST WESTERN, które przygotują specjalną ofertę.

konferencjaPrzystępując do pakietu BEST MEETING można liczyć na szereg usług i udogodnień, niezależnie od liczby organizowanych w ciągu roku spotkań oraz liczby zaproszonych gości. Podstawowe usługi wchodzące w skład pakietu to m.in.:

• catering – poranna i popołudniowa kawa oraz lunch,

• bezpłatny dostęp do Internetu oraz projektora danych/LCD,

• wynajem sali konferencyjnej,

• zimna, orzeźwiająca woda mineralne serwowana przez personel podczas spotkań,

• do stałej dyspozycji gości pozostaje opiekun spotkania,

• specjalne zniżki w ramach pakietu dla organizatorów posiadających podpisaną umowę z Best Western;

W ramach usługi BEST MEETING oddział BEST WESTERN International udostępnił zainteresowanym możliwość organizacji spotkania poza granicami Finlandii, Estonii, Łotwy, Litwy i Polski. Wszelkie informacje odnośnie pakietu BEST MEETING, dodatkowych usług oraz opłat są dostępne w hotelach, bezpośrednio u organizatorów spotkań biznesowych.

Źródło: www.bestwestern.pl

Dodaj Komentarz