BEST WESTERN Plus Q Hotel Wrocław nominowany do Prime Property Prize 2014

Opublikowane przez Redakcja 30/09/2014 0 Komentarzy 3311 odsłon

W tym roku, tj. 2014, BEST WESTERN Plus Q Hotel Wrocław jest jednym z pięciu obiektów hotelowych nominowanych do prestiżowej nagrody „Inwestycja Roku Rynku Hotelarskiego”. To olbrzymi sukces zważywszy na krótki staż tego obiektu działającego pod szyldem największej rodziny hotelowej na świecie.

small wrocławBEST WESTERN Plus Q Hotel Wrocław został nominowany do nagrody „Inwestycje Roku Rynek Hotelarski” w konkursie Prime Property Prize 2014. Rozstrzygnięcie plebiscytu zaplanowano na 22 września br.

Konkurs Prime Property Prize odbył się już po raz trzeci. Podczas pierwszej edycji konkursu, zorganizowanego w 2012 roku, Gheorghe Marian Cristescu, Dyrektor sprzedaży BEST WESTERN na Polskę, otrzymał nagrodę w kategorii „Człowiek Roku”. Wyróżnienie to przyznano osobistości z branży nieruchomości komercyjnych, która miała największy wpływ na wydarzenia w tym sektorze oraz na rozwój całego rynku hotelarskiego. Podczas tej samej edycji konkursu, BEST WESTERN Hotel Portos w Warszawie zwyciężył w kategorii „Inwestycja Roku Rynek Hotelarski”.

W tym roku do tej samej nagrody nominowano BEST WESTERN Plus Q Hotel Wrocław. Ten czterogwiazdkowy obiekt został oddany do użytku w maju tego roku i jest drugim hotelem należącym do sieci BEST WESTERN we Wrocławiu. Do dyspozycji przyjezdnych oddano 127 w pełni klimatyzowanych pokoi, które zostały rozmieszczone na ośmiu piętrach budynku. BEST WESTERN Plus Q Hotel Wrocław charakteryzuje się prostymi i nowoczesnymi wnętrzami, w których jasne i żywe kolory zestawiono z najnowszymi trendami wzornictwa meblarskiego.

prizeHotel został w pełni przystosowany dla gości biznesowych, dla których przygotowano 5 kompleksowo wyposażonych sal konferencyjnych z darmowym dostępem do WiFi oraz z bogatym zapleczem gastronomicznym. Ponadto do dyspozycji gości oddano wykwintną restaurację, lobby bar, strefę fitness oraz podziemny parking. Cały hotel jest przyjazny dla rodziny oraz przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, a także stanowi w 100% obszar całkowicie wolny od dymu tytoniowego (zakaz palenia produktów nikotynowych).

Przygotowano we współpracy z: www.bestwestern.pl

Dodaj Komentarz