BHP okiem specjalisty

Opublikowane przez Redakcja 20/03/2014 0 Komentarzy 807 odsłon

Każdy przedsiębiorca zobowiązany jest do zapewnienia swoim pracownikom bezpieczeństwa podczas wykonywania swoich obowiązków oraz higienicznych i właściwych warunków pracy. Czuwa nad tym m.in. Państwowa Inspekcja Pracy oraz Kodeks Pracy.

Dlaczego BHP jest ważne?

bhpBHP, czyli bezpieczeństwo i higiena pracy, to przepisy oraz zasady bezpiecznego i higienicznego wykonywania pracy. Określają one szczegółowo, jakie warunki oraz normy pracy powinny na danym stanowisku panować. Przestrzeganie tych przepisów pozwala pracodawcy na uniknięcie sytuacji zagrażających zdrowiu oraz życiu jego pracowników, a także problemów natury prawnej, np. wysokich mandatów. Dlatego warto, aby wszystko było dopilnowane i ostatecznie dopracowane. Dzięki nowym możliwościom jakie daje internet jest to o wiele szybsze i prostsze niż do tej pory. Coraz więcej portali oraz stron internetowych oferuje pomoc w zarządzaniu bezpieczeństwem oraz higieną pracy.

Szybko i specjalistycznie!
Pojawia się coraz więcej portali, stron internetowych oraz aplikacji mobilnych, które pozwalają na dopilnowanie wszystkiego oraz pomoc w zarządzaniu bezpieczeństwem oraz higieną pracy. W prosty sposób, każdy pracodawca, nie tylko początkujący, ale i ten posiadający już doświadczenie, może dowiedzieć się wszystkiego, co związane z BHP ze strony: https://e-specjalistabhp.pl/. Znajduje się tam nie tylko wiedza ogólna, dotycząca zasad BHP, ale również:

  • Aplikacja do tworzenia niezbędnej dokumentacji, np. oceny ryzyka, dokumentacji powypadkowej itd.
  • Możliwość odbycia szkoleń internetowych BHP, cała dokumentacja szkoleń – wydruk zaświadczeń, kontrola ważności szkoleń pracowników.
  • Dostęp do kontaktów z profesjonalistami.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć na:
https://e-specjalistabhp.pl/o-portalu/

Dodaj Komentarz