Ceremonia i Mecz Otwarcia Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej 2014

Opublikowane przez Redakcja 01/08/2014 0 Komentarzy 1254 odsłon

30 sierpnia 2014 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie będzie miało miejsce jedno z największych wydarzeń sportowych – Ceremonia Otwarcia i Mecz Otwarcia Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2014. Na trybunach zasiądzie aż 62 tysiące kibiców, którzy będę wspierać dwie walczące w tym dniu drużyny – reprezentacje Polski i Serbii.

Konkurs - bilety na Mistrzostwa ŚwiataNiezwykłe wydarzenie sportowe

Ceremonia Otwarcia i Mecz Otwarcia Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2014 to niewątpliwie wyjątkowe wydarzenie sportowe. Powodów jest kilka. Po pierwsze, nigdy wcześniej w historii Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej mecz nie był rozgrywany na stadionie piłkarskim – a w tym przypadku będzie to mecz Otwarcia. Po drugie, specjalnie na tą okazję na Stadionie Narodowym przygotowano dodatkowe 4 tysiące miejsc siedzących. W związku z tym, obecność 62 tysięcy kibiców będzie prawdziwym rekordem na tym obiekcie sportowym, na którym zwyczajnie może ich być 58 tysięcy. Dodatkowe miejsca rozlokowano wokół boiska siatkarskiego znajdującego się w samym centrum stadionu. Taka ilość kibiców uczestnicząca w Ceremonii Otwarcia i Meczu Otwarcia Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn z pewnością będzie gwarantem niezapomnianej atmosfery. Po trzecie, miliony kibiców w  ponad 200 krajach będą mogły śledzić zmagania sportowców za pośrednictwem transmisji telewizyjnej.

Bilety do wygrania w konkursie

Wprawdzie sprzedaż biletów już ruszyła, jednak kibice siatkówki, chcący wziąć udział w tym spektakularnym wydarzeniu, mają jeszcze szansę zdobyć wejściówki na Ceremonią i Mecz Otwarcia Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2014. W tym celu wystarczy wziąć udział w konkursie zorganizowanym przez firmę Ledin S.C. Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie w sklepie internetowym firmy www.ledin.pl zamówienia o minimalnej wartości 100 zł w przypadku klientów indywidualnych i 300 zł w przypadku klientów hurtowych. Następnie, po otrzymaniu wiadomości potwierdzającej zgłoszenie, należy przesłać hasło promujące zakupy w sklepie internetowym firmy Ledin. Termin konkursu mija 15 sierpnia 2014 roku, a jego rozstrzygnięcie nastąpi 18 sierpnia o godzinie 16:00.

Główną nagrodą są dwa dwuosobowe zaproszenia na Ceremonię Otwarcia i mecz Polska – Serbia, który odbędzie się już 30 sierpnia 2014 na Stadionie Narodowym. Oprócz biletów do wygrania są również nagrody gwarantowane, między innymi: piłki do siatkówki, szaliki kibica, breloki do kluczy w kształcie stroju Reprezentacji Polski.

Naprawdę warto w tym uczestniczyć

Ceremonia Otwarcia ma być widowiskiem wyjątkowym, podkreślającym rangę całego turnieju, jakim są Mistrzostwa Świata, a Mecz Otwarcia ma wprowadzić kibiców w tą niezwykłą atmosferę właściwą rywalizacji sportowej. Oprawa wizualna ceremonii została przygotowana z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, które pozwoliły doskonale wykorzystać przestrzeń Stadionu Narodowego. Mecz Otwarcia z udziałem drużyny polskiej i serbskiej zainauguruje Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej, które odbędą się w terminie od 30 sierpnia do 21 września. W sumie rozegranych zostanie 106 spotkań, w których zmierzą się 24 drużyny walczące o medale w Mistrzostwach Świata w Piłce Siatkowej.

Więcej informacji o konkursie:

Dodaj Komentarz