Co możemy zaoferować Ci w salonie – przegląd zabiegów

Opublikowane przez ekipeo 19/03/2021 0 Komentarzy 579 odsłon

Laser ma obecnie bardzo szerokie zastosowanie – oprócz zabiegów depilacji laserowej z powodzeniem stosuje się go przy wielu innych zabiegach kosmetycznych, pielęgnacyjnych i zdrowotnych. Sprawdź, z jakich usług możesz skorzystać w naszym salonie.

Depilacja laserowa

Nasi pracownicy specjalizują się w depilacji laserem. Oferujemy skuteczną, bezbolesną redukcję owłosienia na różne partie ciała: twarz, pachy, klatka piersiowa, nogi, pośladki, wąsik, baby hair, plecy, brzuch, bikini. Z oferty  salonu depilacji we Wrocławiu mogą skorzystać nie tylko kobiety, ale również mężczyźni. Zabiegi depilacji laserowej wykonywane są przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu medycznego, obsługiwanego przez wykwalifikowanych specjalistów posiadających doświadczenie i odpowiednie uprawnienia.

Fotoodmładzanie

Fotoodmładzanie przy użyciu lasera to całkowicie bezpieczna, szybka i skuteczna metoda na odmłodzenie skóry i spłycenie zmarszczek. Laserowe fotoodmładzanie to zabieg polegający na podgrzaniu tkanek, co przyspiesza produkcję kolagenu i elastyny. Skóra jest wyraźnie odmłodzona, napięta i odżywiona. Koloryt cery jest poprawiony, pory zamknięte, a zmarszczki spłycone.

Leczenie grzybicy paznokci

Leczenie infekcji grzybicznych różnego rodzaju preparatami nie zawsze jest skuteczne i daje zadowalające efekty, prócz tego często jest procesem bardzo długotrwałym. Nowoczesny laser pozwala na szybkie i efektywne wyleczenie grzybicy paznokci – efekty widoczne są nawet po pierwszym zabiegu. W naszym salonie we Wrocławiu zabieg ten cieszy się dużym zainteresowaniem Klientów. Wykorzystując laser MediaStar Next Pro, możliwe jest podgrzanie płytki paznokcia do odpowiedniej temperatury, która niszczy pasożyty wywołujące zakażenie.

Leczenie rumienia

Laserowe leczenie rumienia Wrocław to szybki i skuteczny sposób na pozbycie się silnego zaczerwienienia twarzy, wywoływanego przez nagłe poszerzenie naczyń krwionośnych i szybszy przepływ krwi. Zabieg można dodatkowo połączyć z odżywczą ampułką, która pobudzi procesy regeneracji skóry, uszczelni naczynia krwionośne oraz zadba o jej prawidłowy koloryt każdego dnia. Zapraszamy do Wrocławia na leczenie rumienia laserem, które raz na zawsze pozwoli Ci pozbyć się problemów z zaczerwienieniem skóry.

Sonoforeza

Sonoforeza to nowoczesna metoda pielęgnacji cery, która polega na wtłoczeniu substancji aktywnych w głąb skóry przy pomocy ultradźwięków. To skuteczny sposób na pozbycie się problemów skórnych. Zabieg dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb Klienta. Nasi pracownicy gwarantują indywidualne podejście, profesjonalną konsultację przed i po zabiegową oraz dopasowanie odpowiedniego preparatu, który pozwoli na uzyskanie satysfakcjonujących rezultatów.

Leczenie trądziku

Trądzik to dla wielu osób bardzo uciążliwy problem, który nie łatwo zwalczyć. W dzisiejszych czasach nowoczesna technologia pozwala na laserowe leczenie trądziku Wrocław, polegające na termicznym podgrzaniu bakterii odpowiedzialnych za jego powstawanie. Metoda ta jest całkowicie bezpieczna i nie uszkadza skóry. Decydując się na leczenie trądziku laserem w naszym salonie we Wrocławiu, dodatkowo możesz skorzystać z silnie oczyszczającej maseczki z węglem aktywnym, który posiada doskonałe właściwości lecznicze.

Dodaj Komentarz