Dekorujemy sale weselne, czyli jakie są obecnie najpopularniejsze trendy na rynku

Opublikowane przez ekipeo 12/05/2016 0 Komentarzy 1175 odsłon

Zarówno ceremonia ślubna, jak i samo przyjęcie weselne nieodłącznie są związane z koniecznością wcześniejszego przygotowania odpowiednich dekoracji i całego anturażu tego wspaniałego dnia. Wystrój przede wszystkim dyktują nowożeńcy, jednak można zdać się na porady profesjonalistów, którzy podpowiedzą i pomogą uzyskać jak najbardziej satysfakcjonujący efekt.

Klasyka w parze z nowoczesnością

900x700_false_56966ab17e83d4

Obecnie najnowsze trendy w dziedzinie dekoracji sal weselnych łączą w sobie klasyczne wzory z nowoczesnymi wykończeniami. Projektowanie dekoracji urasta już dziś do rangi sztuki, czego najlepszym odzwierciedleniem jest widok dzisiejszych kościołów, sal urzędów stanu cywilnego, pomieszczeń weselnych czy nawet pojazdów wożących nowożeńców.

Oczywiście salę weselną możemy znaleźć i ozdobić sami, według własnego gusty oraz indywidualnych preferencji, jednak jest to przedsięwzięcie niezwykle czaso- i pracochłonne. Można więc skorzystać z bogatej oferty polskich firm, specjalizujących się w tego typu usługach, które pomogą w znalezieniu odpowiedniego miejsca na tą wyjątkową, rodzinną imprezę weselną. Naturalnie to młoda para zdecyduje ostatecznie o miejscu i końcowym wystroju wnętrza.

W kolorowo-materiałowym stylu

Pierwszym podstawowym krokiem determinującym o wyglądzie sali weselnej jest wybranie koloru przewodniego oraz ogólnego stylu wystroju. Najczęściej wybieranymi kolorami są obecnie fiolet, róż, błękit oraz czerwień. Pary młode wybierają również, jako element dekoracji, dekoracje z wykorzystaniem dużej ilości żywych kwiatów. Stroiki i bukiety na weselnych stołach to już dzisiaj widok powszechny. Coraz częściej też kwiatami przystrajane są poręcze oraz klamki drzwiowe. Żywe rośliny nadają wnętrzom świeżości oraz romantyzmu, co jest szczególnie ważne w tak doniosłym dniu.

Bardzo ważną rolę w weselnych dekoracjach odgrywają wszelkiego rodzaju materiały. Mogą one służyć m.in. do udekorowania sufitu, zakrycia ściany lub tez mogą pełnić rolę prowizorycznej barierki czy też balustrady. Ciekawą opcją zastosowania materiałów jest także oplecie za ich pomocą krzeseł lub wazonów znajdujących się na stołach. Firmy specjalizujące się w dekorowaniu lub wyszukiwaniu sal weselnych na pewno znajdą coś odpowiedniego w bardzo bogatej ofercie rynkowej i sprawią, że ten dzień dla młodej pary będzie naprawdę wyjątkowy.

Dodaj Komentarz