Depilacja laserowa we Wrocławiu – dlaczego warto nam zaufać?

Opublikowane przez ekipeo 19/03/2021 0 Komentarzy 440 odsłon

Wśród wielu rodzajów depilacji to właśnie depilacja laserem cieszy się obecnie największym zainteresowaniem u Klientów – zarówno kobiet, jak i mężczyzn. To bezpieczna oraz efektywna metoda depilacji. Jedyna, która pozwala na pozbycie się owłosienia na stałe.

Dlaczego warto wybrać nasze usługi?

Nasz salon depilacji laserowej we Wrocławiu od wielu lat specjalizuje się w tej dziedzinie usuwania owłosienia. Skuteczność realizowanych zabiegów potwierdzona jest badaniami – dajemy gwarancję zadowolenia i satysfakcjonujących efektów. Klienci chętnie korzystają z zabiegów depilacji laserem, a pozytywne opinie i rekomendacje sprawiają, że nasz salon jest jednym z chętniej wybieranych miejsc we Wrocławiu.

Obszerna, atrakcyjna oferta

Nasza oferta skierowana jest do każdego – z zabiegów depilacji laserowej mogą skorzystać kobiety oraz mężczyźni. Świadczymy kompleksowe usługi – wykonujemy depilację każdej partii ciała – nogi, brzuch, bikini, plecy, ramiona, twarz i inne. Klienci wybierający depilację w pakiecie mogą również skorzystać z atrakcyjnych zniżek i rabatów. Posiadamy przystępne, konkurencyjne ceny.

Doświadczona kadra pracownicza

W naszym salonie zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowane osoby, które posiadają odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie w zakresie laserowej depilacji. Każdy pracownik ma uprawnienia do obsługi lasera, dlatego Klienci, oddający się w nasze ręce, mogą czuć się całkowicie bezpieczni. Każda depilacja poprzedzona jest fachową konsultacją, podczas której nasz pracownik dokładnie przedstawi przebieg zabiegu, opowie o ewentualnych przeciwwskazaniach oraz zaleceniach pozabiegowych. Zawsze chętnie służymy radą i pomocą, a nasi Klienci mogą korzystać z darmowych konsultacji.

Profesjonalny sprzęt wysokiej jakości

Do zabiegów depilacji laserowej używamy najwyższej klasy sprzętu. Laser diodowy MedioStar Next Pro to profesjonalne urządzenie do depilacji, gwarantujące efekty nawet przy jaśniejszych włoskach. Większość modeli laserów wysyła tylko jedną długość fali, natomiast MedioStar Next Pro wysyła dwa rodzaje fal – o standardowej długości 810 nm oraz 908 nm. Dzięki temu depilacja laserowa przynosi znacznie lepsze rezultaty, a z zabiegów mogą korzystać również osoby o włosach rudych czy jasnobrązowych. Laser MedioStar Next Pro umożliwia również dostosowanie czasu trwania impulsu (30 ms – 300 ms). Wszystkie parametry są ustawiane indywidualnie – w zależności od rodzaju włosa, jego grubości oraz odcienia skóry.

Miła atmosfera i profesjonalna obsługa

Oprócz gwarancji skutecznej depilacji laserowej, w naszym wrocławskim salonie zawsze panuje miła, przyjemna i kameralna atmosfera. Chcemy, by każdy Klient z uśmiechem korzystał z usług naszego salonu. Oferujemy pełne wsparcie, profesjonalną obsługę oraz indywidualne podejście. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych Klientów, chętnie udzielamy odpowiedzi na pytania oraz doradzamy w kwestii zabiegów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z prezentowanej oferty.

Dodaj Komentarz