Deweloperzy poczekają, aż wrócisz z pracy – Wieczory Niskich Cen i Dni Otwartych

Opublikowane przez Redakcja 20/08/2012 0 Komentarzy 761 odsłon

Posiadanie własnych czterech kątów jest marzeniem wielu z nas, jednak sam proces zakupu jest nie tylko kosztowny, ale także czasochłonny. Czas stanowi duży problem, gdy ograniczeni jesteśmy sztywnymi godzinami pracy. Dla takich właśnie osób firma deweloperska Polnord S.A. organizuje „Dni Otwarte” oraz „Wieczory niskich cen”.

Deweloperzy i agencje nieruchomości na wiele sposobów próbują zaspokoić potrzeby klienta. Polnord S.A., jedna z największych polskich firm deweloperskich postanowiła raz w miesiącu przedłużać godziny swojej pracy do późnych godzin wieczornych, aby dać szansę osobom pracującym zapoznać się z ich ofertą. Ponadto prezentuje aktualne projekty na miejscu ich realizacji poprzez Dni Otwarte.

Tego typu spotkania organizowane są cyklicznie, raz w miesiącu. Skorzystali już na nich między innymi mieszkańcy Trójmiasta oraz Warszawy, a w najbliższym czasie – 18 sierpnia Dzień Otwarty zorganizowany zostanie także w Sopocie. Kolejne tego typu wydarzenie przewidziane jest na 8 września już we wszystkich miastach, w których Polnord posiada swoje biura sprzedaży.

Co na nas czeka?

Przede wszystkim promocyjne ceny nowoczesnych mieszkań w najlepszych dzielnicach Łodzi, Gdańska, Sopotu, Olsztyna, Szczecina oraz Warszawy. Polnord S.A. na takie właśnie dni proponuje specjalne gratisy, upusty i atrakcyjne oferty.

Co więcej? Zakup mieszkania często wiąże się z koniecznością skorzystania ze wsparcia finansowego w postaci kredytu bądź pożyczki. W czasie Dnia Otwartego, oprócz możliwości zapoznania się z ofertą dewelopera, istnieje także możliwość skorzystania z porady doradcy kredytowego. Dokona on kompleksowej analizy zdolności kredytowej i udzieli odpowiedzi na nurtujące nas pytania.

Kolejną zachętą jest także zaoszczędzony czas, ponieważ Dni Otwarte organizowane są na miejscu realizacji projektu, co pozwala dokładnie zapoznać się z ofertą mieszkania, poznać okolicę oraz przespacerować po osiedlu.

Podsumowując zyskujemy pieniądze, czas oraz pełne informacje na temat sprzedawanej nieruchomości. W znacznym stopniu ułatwi nam to podjęcie właściwej decyzji, dlatego też „Dni Otwarte” oraz „Wieczory Niskich Cen” są jak najbardziej godne uwagi.

Dodaj Komentarz