Długopis z grawerem – dlaczego warto po niego sięgnąć?

Opublikowane przez ekipeo 18/11/2019 0 Komentarzy 829 odsłon

Asortyment firm oferujących długopisy z grawerem jest nieustannie monitorowany przez szerokie grono klientów. Tego rodzaju artykuły piśmiennicze sprawdzają w wielu rolach, przez co odpowiadają na oczekiwania konsumentów o zróżnicowanych  potrzebach. Dlaczego naprawdę warto zdecydować się na zakup długopisu z grawerem?

Długopisy reklamowe z logo – dopasuj model do zaistniałych okoliczności

Długopisy reklamowe sprawdzają się jako element firmowej strategii marketingowej. Mimo zmieniających się trendów w branży gadżety promocyjne wciąż cieszą się popularnością. Przedsiębiorcy doceniają ich niską cenę, a także mnogość oferowanych korzyści. Pozwalają budować relacje z interesariuszami, wzbudzać w nich poczucie docenienia, pomagają zaistnieć w świadomości ludzi, a także kształtować aurę profesjonalnej firmy godnej zaufania. Co więcej, długopisy reklamowe z logo są bardzo zróżnicowane i uniwersalne, dzięki czemu łatwo wybrać model do konkretnych okoliczności.

Długopisy plastikowe wzbogacone o nadruk są zdecydowanie najtańszą alternatywą. Doskonale sprawdzają zatem w przypadku konferencji czy branżowych wydarzeń, na których chce się je rozdawać masowo. Wówczas odpowiadają głównie za pozostanie loga lub nazwy marki w świadomości obdarowanych. W przypadku przedsiębiorstw społecznie odpowiedzialnych spójnym wizerunkowo elementem promocji okazują się długopisy ekologiczne. Wykonuje się je z papieru, co nie wpływa jednak negatywnie na jakość nadruku. Firma pragnąca emanować profesjonalizmem w kontaktach z potencjalnymi klientami lub kontrahentami powinna zdecydować się na metalowe długopisy z grawerem. Prezentują się najbardziej elegancko i wysublimowanie, przez co są doskonałym pomysłem na upominek dla kluczowych interesariuszy.

długopis z grawerem

Długopisy z grawerem lub nadrukiem, czyli popularne metody znakowania

Do najpopularniejszych metod znakowania akcesoriów reklamowych zaliczają się sitodruk oraz tampodruk. Pierwszy sposób pozwala jedynie na umieszczenie monochromatycznych wzorów o niewielkim stopniu skomplikowania. Jest przy tym stosunkowo tani. Druga technika drukarska umożliwia naniesienie wielobarwnego nadruku z satysfakcjonującym odwzorowaniem projektu komputerowego. Oba rozwiązania odznaczają się trwałością i sprawdzają się w przypadku niemal każdego rodzaju akcesoriów piśmienniczych.

Grawerowanie najlepiej koresponduje natomiast z estetyką długopisów metalowych. Wzory nanoszone dzięki precyzyjnemu laserowi są szczególnie odporne na ścieranie, przez co pozostają na przedmiocie niemal na zawsze. Długopisy z grawerem warto podarować komuś, kto zasługuje na bycie docenionym.

Czy długopis z grawerem to dobry pomysł na prezent?

Długopisy grawerowane sprawdzają się nie tylko jako produkt o charakterze promocyjnym, ale także niezapomniany prezent. Umieszczając na nich ważną datę, imię i nazwisko, cytat lub sentencję, można spersonalizować go według swoich potrzeb i ofiarować przyjacielowi lub członkowi rodziny. Z pewnością będzie z niego szczególnie zadowolony, ponieważ długopis z indywidualnym grawerem jest jedyny w swoim rodzaju.

Dodaj Komentarz