Gra fantasy

Opublikowane przez ekipeo 30/09/2011 0 Komentarzy 1010 odsłon

Wśród gier online jednymi z najpopularniejszych są te o tematyce fantasy, gdzie gracz wciela się postać, przed którą stawiane są liczne zadania do wykonania. Gry online osadzone w świecie fantastycznym skupiają coraz większą liczbę sympatyków, którzy chętnie przyłączają się do wspólnej rozrywki.

Gra przeglądarkowa osadzona w świecie fantasy to bardzo szeroki wachlarz do wyboru. W Internecie można znaleźć wiele serwisów, które podpowiadają, jaka jest najlepsza gra online.

Jedną z propozycji może stanowić World of Warcraft, najpopularniejsza i najlepsza gra mmorpg, która przenosi gracza do świata fantasy, ale mocno jednak przypominającego rzeczywistość. W świecie tym są wyszczególnione krainy, a zadaniem gracza jest przemierzać je swoją postacią, która w trakcie przygód rozwija się. W  świecie, jaki został zaprezentowany w tej grze, toczy się walka, a gracz, wybierając postać, musi opowiedzieć się po jednej ze stron.

Inna gra przeglądarkowa rpg, która jest warta uwagi, to Amorion. Tutaj gra polega jakby na stworzeniu własnego środowiska. Najpierw wybiera się postać, którą się stopniowo rozwija, jednocześnie rywalizując z innymi graczami. Gra wiąże się nie tylko z rozwijaniem własnej społeczności, ale też z przygodami, jakie spotykają postacie.

Wśród gier tego typu można za przykład podać jeszcze Drakensang, której fantastyczny świat został podzielony na dwie opozycyjne fronty. Z jednej strony znajduje się ludzkość, a z drugiej przedstawiciele Świata Mroku, czyli wszelkie potwory, wiedźmy i smoki. Gra to nic innego jak starcie tych dwóch stron, a celem gracza jest obrona ludzi.

Fantasy rpg charakteryzuje się bardzo dobrze rozbudowanym światem, dużym wyborem postaci, w które gracz może się wcielić, ciekawymi przeciwnikami, skomplikowanymi zadaniami do wypełniania. Rozbudowana fabuła jest pełna akcji i ciekawych zdarzeń, które zachęcają do uczestniczenia w grze.

Dodaj Komentarz