Gwiazda „Wonder Woman” urodziła! Ma córeczkę o imieniu Daniella

Opublikowane przez ekipeo 02/07/2021 0 Komentarzy 846 odsłon

Gal Gadot znów została mamą. Gwiazda „Wonder Woman” urodziła trzecie dziecko, czym pochwaliła się w mediach społecznościowych.

Kolejną pociechą aktorki jest dziewczynka, której rodzice nadali imię Daniella. Na zdjęciu informującym o nowym członku rodziny znalazł się mąż aktorki – Yaron Versano oraz dwie starsze córki: Alma (urodzona w 2011 roku) oraz Maya (urodzona w 2017 roku).

 „Nie mogłabym być bardziej wdzięczna i szczęśliwa (i zmęczona)” – napisała gwiazda „Wonder Woman”.

O tym, że Gal Gadot jest w ciąży zrobiło się głośno po tegorocznej gali Złotych Globów. Ceremonia odbyła się pod koniec lutego. Na stan błogosławiony aktorki wskazywała stylizacja, która została tak dobrana, aby nie podkreślać ciążowych krągłości.  Po fali komentarzy, w marcu na Instagramie Gadot poinformowała, że jest w ciąży  rozwiewając wszelkie wątpliwości.

Trzy premiery z Gadot w 2022 roku

Gala Gadot światowy rozgłos zyskała dzięki tytułowej roli w filmie „Wonder Woman” (2017). Nim jednak rozpoczęła swoją przygodę z aktorstwem, odbyła obowiązkową, dwuletnią służbę w Izraelskich Siłach Obronnych, w trakcie której rozpoczęła studia prawnicze.

Gadot została także w 2004 roku Miss Izraela, a następnie reprezentowała swój kraj w konkursie Miss Universe. W 2022 roku izraelską aktorkę będzie można podziwiać w trzech premierach: „Kleopatra”, gdzie zagra tytułową rolę, „Śmierć na Nilu” oraz trzeciej części „Wonder Woman”.

Dodaj Komentarz