Intex.pl – optymalne baseny ogrodowe na upalne dni

Opublikowane przez Redakcja 18/07/2014 0 Komentarzy 2472 odsłon

Firma Intex Recreation Corporate z siedzibą w Californii (USA) to jeden z największych na świecie producentów basenów ogrodowych, które są produkowane z wysokiej jakości materiałów oraz specjalnych tworzyw sztucznych. Produkty firmy Intex cieszą się renomą i zaufaniem setek tysięcy ludzi na całym. Również w Polsce można nabyć doskonałe baseny ogrodowe poprzez stronę Intex.pl, bezpośredniego przedstawiciela Intex Recreation Corporate w naszym kraju.

Sklep internetowy Intex.pl ma w swej ofercie kilkadziesiąt modeli basenów ogrodowych w atrakcyjnych cenach, a także m.in. pompy basenowe, pontony, materace, kajaki oraz wszelkie potrzebne akcesoria.

Cały asortyment firmy Intex został tak zaprojektowany i wykonany, aby zapewnić użytkownikom pełne bezpieczeństwo oraz mnóstwo zabawy. Baseny ogrodowe są produkowane ze specjalnego materiału PVC oraz polipropylenowych tworzyw wzmacniających, będących na licencji firmy Intex. Do ich budowy wykorzystuje się trzy osobne warstwy wytrzymałego materiału oraz dwie warstwy materiału ścianek zewnętrznych. Daje to pewność odbiorcy produktu, że otrzymany sprzęt spełni swoje zadanie oraz zapewni bezpieczeństwo oraz wieloletni komfort użytkowania.

Na stronie internetowej Intex.pl znajdują się oferty produktowe basenów ogrodowych, dostępnych w dwóch specyfikacjach – jako baseny rozporowe oraz stelażowe. Obydwie konstrukcje charakteryzują się szybkością montażu oraz demontażu, a także łatwością utrzymania ich czystości oraz możliwością bezproblemowej konserwacji całego sprzętu.

 basen duży

Basen ogrodowy rozporowy

W swej budowie basen ogrodowy rozporowy wykorzystuje siłę z jaką wlana woda napiera na jego ścianki. Siła rozporowa usztywnia je, a basen ogrodowy zachowuje pożądany kształt. Wysokość progu zbiornika rozporowego nie pozostaje stała, lecz za sprawą specjalnego pompowanego kołnierza zmienia się w zależności od ilości nalanej wody. Tego typu baseny są kierowane przede wszystkim do najmłodszych amatorów wodnych szaleństw. Baseny rozporowe pozwalają rodzicom na łatwe monitorowanie swoich pociech podczas ich zabaw w basenie.

Basen ogrodowy stelażowy

Baseny ogrodowe stelażowe cechuje przede wszystkim duża wytrzymałość. Są one w stanie znieść większy nacisk niż pozostałe rodzaje zbiorników ze względu na obecność metalowej konstrukcji okalającej powierzchnię basenu. W ofercie Intex.pl znajduje się bogaty wachlarz basenów o różnym kształcie, głębokości zbiornika i przeznaczeniu. Baseny stelażowe zapewniają te same możliwości do pływania, co baseny stacjonarne.

Strona internetowa sklepu Intex.pl to również mnóstwo informacji o dystrybutorze sprzętu wraz z danymi teleadresowymi. Znajdują się tam także odpowiedzi na często stawiane pytania przez klientów dotyczące produktów oraz ich prawidłowego użytkowania. Ponadto wszystkie produkty podzielone są na przejrzyste kategorie, co znacznie ułatwia zakupy w sklepie.

Więcej ciekawych informacji znajduje się na stronie: www.intex.pl

Dodaj Komentarz