Jak kupić MacbookAir tanio i się nie zawieść?

Opublikowane przez ekipeo 11/12/2020 0 Komentarzy 478 odsłon

MacbookiAir firmy Apple to produkty ekskluzywne, będące symbolem prestiżu. Ich wysokie ceny sprawiają, że znajdują się w zasięgu jedynie mocno ograniczonej grupy nabywców. Jak się jednak okazuje, komputer ten nie musi być drogi. Gdzie kupić tani MacbookAir? Outlet to miejsce, w którym często można nabyć w pełni sprawny, a czasami nawet zupełnie nowy sprzęt, za mniej niż połowę pierwotnej ceny.

MacbookAir poleasingowy, powystawowy lub zwrócony przez klienta

Sklepy oferujące sprzęt od Apple w niższych cenach posiadają w asortymencie urządzenia trzech rodzajów:

  • poleasingowe,
  • powystawowe,
  • zwrócone przez klientów.

Macbook Air poleasingowy to urządzenie, które przez okres 2-3 lat było wykorzystywane w ramach leasingu. Mowa o sprzęcie znajdującym się na wyposażeniu jakiegoś przedsiębiorstwa, a nie użytkownika prywatnego, stąd też zwykle taki laptop jest zachowany w bardzo dobrym stanie. Natomiast MacbookAir powystawowy to komputer, który znajdował się na wystawie w sklepie stacjonarnym. Sprzęt ten jest w zasadzie nieużywany. Podobnie zresztą jak komputer zwrócony przez klienta, który po zamówieniu nowego sprzętu rozmyślił się z zakupu i odesłał urządzenie w ciągu 14-dni.

Tani MacbookAir od zaufanego sprzedawcy

Niewątpliwie znajdziesz wiele sklepów, w których będziesz mógł kupić MacBookAir tanio. Polecamy jednak wybrać odpowiedni sklep, aby nie rozczarować się zakupem. Rzecz w tym, iż kupując tani MacbookAir nie zawsze możesz mieć pewność w kwestii jego pochodzenia. Co prawda sprzedawca informuje na karcie produktowej, skąd pochodzi dany sprzęt, czy jest to Apple MacbookAir powystawowy, poleasingowy, czy może zwrócony przez klienta w ciągu 14 dni. Jednak tylko dokonując transakcji w zaufanym sklepie, masz pewność, że zawarte w karcie produktowej informacje są prawdziwe.

Jednym z zaufanych sklepów oferujących tani MacbookAir jest firma Exact Solution. Sprzedawca może się poszczycić tysiącami opinii od zadowolonych klientów. Co prawda w Polsce Exact Solution działa dopiero od 2017 roku, jednak na świecie marka ta jest znana o wiele dłużej. Warto również zauważyć, że każdy produkt znajdujący się w ofercie sklepu jest szczegółowo sprawdzany przed dopuszczeniem do sprzedaży. Dlatego też kupując MacbookAir powystawowy czy poleasingowy w Exact Solution, masz pewność zakupu sprawnego urządzenia w niskiej cenie. Każdy komputer posiada kod producenta, świadczący o jego oryginalności. Co więcej, Macbooki posiadają roczną gwarancję sprzedawcy, co dodatkowo dowodzi ich wysokiej jakości.

Dodaj Komentarz