Jak kupić transporter dla kota?

Opublikowane przez Redakcja 10/01/2014 0 Komentarzy 1124 odsłon

Jeśli mamy w planie wychodzenie z domu z naszym kotem, warto jest zadbać o to, aby nasza wyprawa przebiegła bez problemów. W tym celu powinniśmy wyposażyć się w coś w czym można, by transportować naszego kota. Oczywiście, może to być jakaś torba lub plecak, jednak na większych dystansach nie będzie, to zbyt komfortowym rozwiązaniem dla naszego kotka.

Bengal Cat in GardenO wiele lepszym rozwiązaniem jest zaopatrzenie się w odpowiedni dla naszych potrzeb transporter. Jest, to torba albo kufer służący jak sama nazwa mówi do transportowania, w tym przypadku oczywiście mówimy o kotach.

Na rynku kocich akcesoriów znajdziemy wiele rożnych propozycji. Transporterem może być wielki plastikowy kufer, ale też coś na kształt metalowej klatki. Jeśli, jednak dla kogoś takie rozwiązania nie byłyby odpowiednie istnieją również torby zakładane na ramie. Każdy z modeli ma, jednak cechy wspólne. Między innymi jest to odpowiednie podłoże. Jako, że koty są dość wygodnymi zwierzętami, zwłaszcza te domowe, dlatego też musi być ona odpowiednio miękka i wygodna.

Podczas podróży transporter dla kota okazuje się być bardzo przydatny. Warto jednak pamiętać o kilku rzeczach. Przede wszystkim, aby nie zapomnieć o jedzeniu i wodzie dla kota. Kolejną kwestią jest to, aby zbytnio nie telepać transporterem. Jest, to oczywiste, ale niekiedy zapominane co sprawia, że kot zaczyna odczuwać dyskomforty, który doprowadzać może do tego, że nie będzie chciał on tam dłużej przebywać, tym samym znacznie utrudniając nam podróż.

Warto również kota odpowiednio wcześniej przyzwyczajać do transportera, a jeśli jest taka możliwość, to może on być również jego codziennym legowiskiem. Dzięki temu unikniemy kłopotliwych sytuacji tuz przez podróżą.

Dodaj Komentarz