Jak udekorować mieszkanie na Sylwestra?

Opublikowane przez ekipeo 02/02/2015 0 Komentarzy 3033 odsłon

Sylwester tuż tuż. Co roku z końcem grudnia pojawia się ten sam problem: gdzie spędzić sylwestra? Jedni decydują się na wyjazd w góry, inni na pójście na bal lub do restauracji, a jeszcze inni postanawiają urządzić domówkę. Spędzając Sylwestra w mieszkaniu nie możemy zapomnieć o właściwym go przystrojeniu. W końcu nie może zabraknąć karnawałowego nastroju!

  1. Sylwester to wyjątkowa noc. Wszyscy czujemy się inaczej niż zwykle i dlatego też nasze mieszkanie powinno być wyjątkowo przystrojone. Możemy nieco zaszaleć i całkowicie odmienić wygląd naszego M za pomocą kilku sprawdzonych drobiazgów. Nie bójmy się intensywnych i migocących kolorów: karnawał to przede wszystkim wszystkie odcienie srebra i złota w zestawieniu z intensywną czerwienią, szafirem, bordowym i elegancką czernią.
  2. Art4Co przede wszystkim kojarzy się nam z sylwestrem? Oczywiście balony! Napompuj dużą ilość kolorowych balonów i przyczep je w różnych częściach mieszkania. Jeśli przywiążesz do nich sznurki, będziesz mógł je umieścić na lampach, przy obrazach lub gwoździach, które są na ścianie. Jeśli chcesz zaskoczyć gości nasyp do środka balonów konfetti. Po ich nadmuchaniu będą w nich latach różnokolorowe kółeczka, a o północy będzie można je przebić!
  3. Możesz przygotować różnokolorowe girlandy i oczywiście serpentyny. Bez problemu znajdziesz je w sklepie, w różnych rozmiarach i kolorach. Wystarczy wyjąć je z pudełka, rozwinąć i umieścić w wybranych częściach mieszkania. Poprzyczepiaj je na lampach lub kwiatach. Jeśli masz taką możliwość- ozdób nimi cały sufit. Na rozciągniętych możesz przywiązać kolejne i do tego jeszcze doczepić balony. Pamiętaj, aby były błyszczące!
  4. Co powiesz na tematyczne karteczki i obrazki kojarzące się z Nowym Rokiem? Ciekawym rozwiązanie jest przygotowanie tabliczek. Możemy wydrukować to, co się nam podoba i umieścić w specjalnych stojaczkach, które postawimy w różnych częściach mieszkania np. na komodzie, stole lub blacie w jadalni. Ważne, aby sentencje i obrazki były związane z Sylwestrem i Nowym Rokiem. Mogą to być także zdjęcia z ubiegłego roku – goście na pewno będą zachwyceni.

Przy współpracy:

Dodaj Komentarz