Jaką kawę wybrać do hotelu?

Opublikowane przez ekipeo 29/02/2016 0 Komentarzy 8095 odsłon

Kawa jest nieodzownym elementem udanego poranka dla wielu osób. Z tego faktu doskonale zdają sobie sprawę właściciele hoteli, przez których restauracje przewija się tysiące gości. Ze względu na różne upodobania smakowe odwiedzających hotele, warto posiadać, co najmniej dwa rodzaje kawy do wybory. W artykule przedstawiamy najsmaczniejsze i najbardziej popularne rodzaje kaw, które zdecydowanie będą dobrym wyborem do serwowania w hotelach.

Kawa Jacobs Kronung Crema

Jacobs-Kronung-Crema-Senseo-Pads-26-szt.-150x150Kawy Jacobs to produkty, które są znane i lubiane na całym świecie. Popularność kaw tej marki wynika między innymi z faktu, że są tworzone z najwykwintniejszych ziaren kawy z każdej części świata. Dzięki temu każdą kawę wyróżnia głębia smaku i niepowtarzalny aromat.

Kawa Jacobs Kroung Crema je jedną z najbardziej klasycznych mieszanek ziaren kawy z gatunku Arabica (100%). Ten tradycyjny smak zyskał jeszcze lepszą i bardziej innowacyjną formę – został zamknięty w praktycznych kapsułkach. Intensywny aromat oraz nowoczesna myśl technologiczna z pewnością będzie cieszyła się bardzo dużą popularnością.

Kup na: http://www.sklepkawa.pl/pl/p/Jacobs-Kronung-Crema-Senseo-Pads-26-szt./394

Kawa Lavazza Ziarnista

coffee-beans-691761_1280Kawy marki Lavazza słyną z wysokiej jakości ziaren, niepowtarzalnego smaku i doskonale dobranych mieszanek kawy. Wybierając światowego producenta można być pewnym, że smak kawy przypadnie do gustu wielu osobom.

W restauracjach hotelowych warto postawić na kawy ziarniste, ponieważ zapach świeżo zmielonych ziaren wpływa bardzo pozytywnie na ogólny odbiór miejsca. Co więcej, świeżo zmielona kawa ma swój niepowtarzalny smak i aromat, lubiany i doceniany przez wielu koneserów kawy.

Kup na: http://www.sklepkawa.pl/pl/c/Lavazza/68

Kawa Lavazza grand espresso

270e40773b86b676f2d6da5d8219325bSpośród ziarnistych kaw marki Lavazza należy szczególną uwagę poświęcić mieszaczce pochodzącej z niebieskiej serii, czyli kawie Lavazza Grand Espresso. Najwybitniejsi włoscy specjaliści w dziedzinie kawy, pracowali nad dobraniem odpowiednich ziaren kawy tak, by każda filiżanka smakowała jednakowo wykwintnie.

Pijąc tą kawę można wyczuć jak dużą wagę przywiązano do każdego detalu smaku. Jest do doskonała kawa, nadająca się do miejsc gdzie liczy się powtarzalność smaku.

Kup na: http://www.sklepkawa.pl/pl/p/Lavazza-Gran-Espresso-6-x-1-kg/47

Kawa Lavazza qualita oro

d43fa031eb9001dd85354d6ae5bc6e31Pochodząca ze złotej serii Kawa Lavazza qualita oro jest kolejnym, szczególnie docenianym smakiem z serii Kaw Lavazza. Swoją popularność mieszanka ta zyskała dzięki wyjątkowemu smaku.

Na jej aromat i doskonały, głęboki smak wpływają ziarna pochodzące z Ameryki Środkowej i Afryki (100% Arabica). W smaku kawa ta jest lekko słodka i niezbyt mocna, dlatego doskonale nadaje się do podawania zarówno w wersji klasycznej, jak i z mlekiem. Po zaparzeniu na powierzchni naparu tworzy się piękna crema, która doskonale nadaje się do tworzenia latte art.

Kup na: http://www.sklepkawa.pl/pl/p/Lavazza-Qualita-Oro-6-x-1-kg/54

Kawa ziarnista Movenpick Espresso 1 kg

Movenpick-Espresso-1-kgTa szwajcarska kawa może pochwalić się niezwykłą jakością i głębokim smakiem swoich produktów. Marka ta współpracuje z niezwykle cenioną na rynku kawowym niemiecką wypalarnią ziaren kawy J.J. Darboven. Dzięki temu smak i aromat tego rodzaju kawy jest stale udoskonalany.

Na proponowaną mieszankę składają się jedynie wyselekcjonowane ziarna Arabica (100%) pochodzące jedynie z wysokogórskich plantacji. Kawa ta charakteryzuje się gęstym naparem oraz gruba cremą. Espresso zaparzone z tej kawy z pewnością stanowi szerokie pole do popisu dla baristów, dlatego też warto ją podawać z pięknie wykonanym latte art.

Kup na: http://www.sklepkawa.pl/pl/p/Movenpick-Espresso-1-kg/165

Wybór kawy do hotelu ma bardzo duży wpływ na frekwencję gości w hotelowej restauracji. Wiele osób zaczyna dzień od filiżanki dobrej, aromatycznej kawy, dlatego warto wyposażyć hotel w kawę najwyższej jakości. Filiżanka z cudownym, głębokim i aromatycznym zapachem kawy gwarantuje dobry początek dnia, który warto zapewnić wszystkim gościom hotelowym.

Dodaj Komentarz