Justyna Kowalczyk-Tekieli na romantycznym zdjęciu z mężem

Opublikowane przez ekipeo 01/07/2021 0 Komentarzy 551 odsłon

Zakochani, uśmiechnięci, a w tle góry – mowa tu o zdjęciu, który na swoim profilu na Instagramie opublikowała Justyna Kowalczyk-Tekieli, polska biegaczka narciarska. Fotografia zachwyciła fanów!

Justyna Kowalczyk-Tekieli to jeden z bardziej lubianych i znanych polskich sportowców.  Jej specjalizacją są biegi narciarskie. W tej dziedzinie Kowalczyk odniosła ogromne sukcesy. Nie trzeba być specjalistą w narciarstwie, aby wiedzieć, iż jest ona mistrzynią i multimedalistką olimpijską, mistrzostw świata oraz czterokrotną zdobywczynią Pucharu Świata.

Kowalczyk, ciąża i aktywność fizyczna

Po latach wytężonej pracy przyszedł czas na zmiany, i to dość duże. Kowalczyk we wrześniu 2020 roku zmieniła stan cywilny. Sportsmenka została żoną Kacpra Tekieli, polskiego wspinacza górskiego.  Obecnie para spodziewa się dziecka, czym zachwyceni są fani utytułowanej biegaczki narciarskiej, która chętnie pokazuje się w ciążowym brzuszku na Instagramie.

Ciąża Kowalczyk wzbudza wiele emocji, ponieważ mistrzyni, mimo stanu błogosławionego, wciąż trenuje. Niektórzy ją za to krytykują. Wiele mam jednak docenia jej aktywność w ciąży, jednocześnie chwaląc się, że same także uprawiały sport do samego porodu.

Miłość w górach

Ostatnio sporo pozytywnych emocji wśród fanów Kowalczyk wzbudziło romantyczne zdjęcie, na którym sportsmenka przytula się do męża na tle gór. Pod wpisem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy. „Radość udziela się ze zdjęcia”, „przepiękne zdjęcie”, „jakie to naturalne i po prostu piękne”,  „ależ jesteście pięknie zakochani! Love is in the air” – pisali zachwyceni fani.

Mimo że Justyna Kowalczyk w ostatnim czasie skupia się głównie na rodzinie, nie oznacza iż w zawodowy spor przestała się angażować całkowicie. Pod koniec marca oficjalnie została dyrektorem sportowym Polskiego Związku Biathlonu.

– Przeraża mnie trochę ogrom pracy biurowej, będzie to dla mnie absolutna nowość. Wierzę jednak, że jestem w stanie pomóc biathlonistom w części biegowej. Obserwowałam ich wielokrotnie – mówiła po objęciu stanowiska Justyna Kowalczyk w TVP Sport.

Dodaj Komentarz