Kiedy warto zdecydować się na zabieg Onda?

Opublikowane przez ekipeo 02/08/2022 0 Komentarzy 353 odsłon
Zabieg Onda to prawdziwy hit w zakresie medycyny estetycznej. Pozwala na bezinwazyjną redukcję cellulitu oraz tkanki tłuszczowej. Umożliwia także ujędrnienie skóry. Wyróżnia się dużą skutecznością działania i daje szybkie efekty. Dlatego jest w ostatnim czasie tak popularny. Co warto na jego temat wiedzieć?

Czym jest zabieg Onda?

Zabieg Onda to przede wszystkim szybki sposób na ujędrnienie skóry. Po jego wykonaniu nie jest potrzebna żadna długotrwała rekonwalescencja. Wynika to z zastosowania innowacyjnej technologii Coolwawes, która oparta jest na specjalnych mikrofalach. Wykorzystuje ich selektywne działanie na tkankę tłuszczową. Zabieg Onda jest bezpieczny i daje doskonałe rezultaty. Trwa zaledwie kilkadziesiąt minut.

Czy do zabiegu trzeba się specjalnie przygotowywać? Istnieją pewne zalecenie. Podstawą jest picie dużych ilości wody. Na około siedem dni przed zabiegiem dobrze jest zrezygnować ze stosowania kremów i balsamów nawilżających. Nie jest to jednak duże poświęcenie.

Dla kogo zabieg Onda jest doskonałym rozwiązaniem?

Onda to zabieg, który przypadnie do gustu tym osobom, które lubią zabiegi mało inwazyjne, ale jednocześnie skuteczne. Pozwala na uzyskanie szybkich i doskonałych efektów. Jest to w zasadzie zabieg dla każdego. Sprawdza się doskonale w przypadku problemów z cellulitem, nierównościami skóry czy miejscową otyłością. Na zabieg Onda nie powinny się decydować jedynie kobiety w ciąży, osoby cierpiące na choroby nowotworowe czy osoby z rozrusznikiem serca.

Zabieg Onda w praktyce

Zabieg polega na stymulowaniu skóry za pomocą mikrofal Coolwawes o częstotliwości 2,45 GHz. Przenikają one przez skórę, docierając do komórek tłuszczowych i niszcząc ich membranę. Jednak skóra właściwa i naskórek się nie nagrzewają. Uszkodzone komórki tłuszczowe są z organizmu usuwane stopniowo. Dlatego pełne rezultaty zabiegu Onda zauważyć można po około miesiącu. Wcześniej zauważalna jest oczywiście redukcja cellulitu.

W czym tkwi fenomen zabiegu Onda?

Na pewno jest to zabieg bardzo wszechstronny. Pozwala na wymodelowanie sylwetki, ujędrnienie ciała czy pozbycie się cellulitu. Jest skuteczny i bezpieczny. Nie powoduje bólu i nie wymaga żadnej rekonwalescencji.

W tym przypadku w dane miejsce przykładana jest odpowiednia głowica. Tkanki są podgrzewanie, a energia cieplna jest przekazywana do komórek tłuszczowych. Te usuwa z organizmu układ limfatyczny. Oprócz tego odbywa się zwiększona produkcja kolagenu. Trudno o zabieg równie skuteczny.

Dodaj Komentarz