La Millou – bezpieczne akcesoria i zabawki na Mikołajki

Opublikowane przez ekipeo 03/12/2020 0 Komentarzy 383 odsłon

Mikołajki coraz bliżej, a na zakup prezentu czasu coraz mniej. Wielu rodziców stara się, aby niczego nie zabrakło ich pociechom. Niestety z tego względu wiele dzieci posiada już mnóstwo zabawek oraz innych akcesoriów. Jak więc poradzić sobie w tym „trudnym” okresie i sprawić radość dziecku czymś unikatowym? Odpowiedzią mogą być produkty producenta La-Millou, czyli akcesoria, odzież, przytulanki i zabawki dla najmłodszych na Mikołaja. Poznajmy więc bliżej najciekawsze propozycje od La Millou.

Prezent na Mikołaja Kura Babci Danny od La Millou

Poszukując prezentu na Mikołaja dla małego dziecka, warto zastanowić się nad Kurą Babci Dany. Jest to wielofunkcyjna poduszka, która może służyć jako maskotka, podpórka pod laptopa, czy też zwykła poduszka do spania lub najprościej jako zwykła ozdoba do pokoju dziecka. Cały produkt pochodzi od znanej polskiej marki La Millou, dzięki czemu mamy pewność wysokiej jakości produktu oraz jego solidnego wykonania. Do produkcji poduchy zastosowano najlepsze materiały oraz szycie ręczne. Należy także wspomnieć, iż kura została wypełniona atestowanym, a także antyalergicznym puchem silikonowym, dzięki czemu dopasowuje się do indywidualnych potrzeb.

Kura Babci Dany Latte Oh My Deer La Millou

Prezent na Mikołaja – Mufka Velvet Collection od La Millou

Kolejną propozycją na prezent na Mikołaja od La Millou okazuje się Mufka. Jest to bardziej prezent dla mamy niż dziecka, ponieważ zadaniem mufki jest ochrona dłoni osoby, która pcha wózek. Specjalna konstrukcja umożliwia zamocowanie osłony na poręczy wózka. Produkt został wykonany ze specjalnej warstwy ortalionu chroniącego przed wiatrem i wodą oraz puszystego wypełnienia antyalergicznego będącego ociepleniem. Precyzyjne szycie oraz ciekawe wykończenie sprawia, że Mufka jest także ozdobą dla każdej modnej mamy.

Mufka Velvet Collection Aspen Winterproof Mulberry La Millou

Prezent na Mikołaja poduszka stabilizująca Angel’s Wings od La Millou

Malutkie dziecko jeszcze nie ma na tyle siły, aby samemu utrzymać główkę. Zazwyczaj leży na boku, co w trakcie podróżowania w wózku lub samochodzie może być uciążliwe dla bobasa. Aby pomóc mu ustabilizować się, śmiało można wykorzystać poduszkę Angel’s Wings od La Millou. Kształt poduszki skutecznie niweluje wstrząsy oraz sprawnie umila podróż małemu dziecku. Można ją wykorzystać już od pierwszych dni życia maluszka. Jest mięciutka oraz sprężysta, a w dodatku dostępna w przeróżnych wzorach miłych dla dziecka. Warto także zwrócić uwagę na to, iż możemy ją prać w pralce, a ta nie straci swojego pierwotnego kształtu. Dzięki czemu poduszka syabilizator od La Millou jest doskonałym prezentem od Mikołaja dla maluszka.

La Millou Poduszka Angel's Wings Cappadocia Dream Smoke Mint

Dodaj Komentarz