Moja PSIgoda z psem

Opublikowane przez ekipeo 12/10/2021 0 Komentarzy 625 odsłon

Moja PSIgoda z psemMożesz pomyśleć, że obroża dla psa to tylko obroża, ale to nieprawda! Dobra obroża jest bezpieczna, odpowiednio dobrana, wygodna, a przede wszystkim nadąża za stylem życia Twojego psa. Podczas gdy każda stara obroża prawdopodobnie służyła krótki czas, odpowiednia obroża będzie trwać dłużej oraz będzie bezpieczniejsza dla Ciebie i Twojego psa. Jako właściciele psów, naszym obowiązkiem jest upewnienie się, że nasze czworonogi są odpowiednio wyposażone w niezawodną obrożę ze smyczą lub podwójną smyczą dla psów.

Różne kolory, materiały, szerokości, rozmiary i wzory dają setki wyborów, ale który z nich jest odpowiedni dla Twojego psiaka? Wielu właścicieli zwierząt domowych popełnia typowe błędy przy wyborze obroży dla psów, ponieważ po prostu nie wiedzą, która obroża jest najlepsza dla ich psa, ani jak ją odpowiednio dobrać i bezpiecznie jej używać. Warto zwrócić uwagę na detale w sposobie jej wykonania, jak i opinie innych kupujących.

Obroże dla psa – szeroki wybór w AllForDogs

Zanim zaczniesz szukać obroży dla psów, ważne jest, aby wiedzieć, jaki rozmiar ma szyja Twojego psa. Źle dopasowana obroża może doprowadzić psa do ucieczki ze smyczy, co może być bardzo niebezpieczne, jeśli jesteś daleko od domu lub w zatłoczonej lub nieznanej sytuacji.

Niewłaściwy rozmiar obroży może również zmniejszyć radość Twojego pupila ze spacerów lub spowodować podrażnienia. Odpowiednia obroża dla psa to również lepsza kontrola i większy komfort dla właściciela, jak i czworonoga.

Na stronie allfordogs.pl znajdziemy obroże w kilku rozmiarach oznaczone jako mały, średni, duży. Każda marka może mieć inny wymiar dla każdego z tych terminów, dlatego przy każdej opcji podane są wymiary, aby zmierzyć swojego psiaka i jak najlepiej dopasować obrożę.

Produkty AllForDogs cechuje niezwykła precyzja i wysoka jakość wykonania oraz atestowane komponenty. Tworzone są one przez miłośników zwierząt z myślą o najwyższym bezpieczeństwie i komforcie czworonogów. W ofercie znajdziemy klasyczne obroże dla psów z miękkim poszyciem ortalionowym z możliwością regulacji. Potrójne zapięcie oraz taśma z nicią odblaskową zapewnią maksymalne bezpieczeństwo w każdych warunkach. Kolejną opcją są półzaciskowe obroże dla psa w wersji sportowej, które dzięki podszyciu siateczkowemu są oddychające i bardzo wytrzymałe. Dla właścicieli chcących wyróżnić swoje psy i zapobiec straceniu ich z oczu przygotowano obrożę dla psa LED z trzema trybami świecenia. Taki gadżet jest jednocześnie praktyczny i super modny!

 

Szelki dla psa w Warszawie – mały pies w dużym mieście

Martwisz się o bezpieczeństwo swojego czworonoga w wielkim mieście? To czas, aby znaleźć szelki dla psa w Warszawie! Używanie szelek zamiast obroży ułatwia kontrolowanie każdego psa, nawet tym, który ma nie do końca perfekcyjnych manier na smyczy. Szelki dla psa w Warszawie mają też inne zalety:

 

  • Są dobrym narzędziem szkoleniowym dla szczeniąt, które jeszcze nie nauczyły się chodzić na smyczy. Uprząż zapobiegnie zaplątaniu się w smycz i ewentualnemu zranieniu.
  • Szelki dla psa w Warszawie zapewniają lepszą kontrolę, co jest szczególnie ważne na ruchliwych ulicach, w tłumie lub podczas podróży autem.
  • Jeśli masz silnego lub bardzo dużego psa, szelki będą bardziej odpowiednie niż obroża, a także są bardziej przyjazne dla pleców.
  • Bardzo małe psy mogą być podatne na kontuzje podczas ciągnięcia lub szarpania za smycz. Szelki dla psa w Warszawie rozpraszają nacisk na większą część jego ciała, zmniejszając obciążenie szyi i pleców.

Na stronie allfordogs.pl znajdziemy wiele modeli szelek dla psów z Warszawy, np. klasyczne szelki norweskie czy szelki sportowe w kilku kolorach i rozmiarach.

 

Podwójna smycz dla psa – podwójna korzyść

Chcesz być pewien, że podczas spaceru Twój pies będzie bezpieczny, a Ty będziesz mieć pewną kontrolę dzięki najwyższej jakości akcesoriom dla psa? Wybierz jedną z wielu smyczy oferowaną przez AllForDogs! Wszystkie smycze dla psów są wytrzymałe, solidne i komfortowe, dzięki czemu wspólne wyjścia będą przyjemnością dla właściciela, jak i czworonoga! Szczególnie przydatną opcją jest podwójna smycz dla psów. Dzięki miękkiej, piankowej rączce łatwiej i praktycznej będzie prowadzić dwa pupile. Co więcej, podwójna smycz dla psa sprawi, że już nie będzie trzeba się męczyć z dwiema zaplątanymi smyczami, więc to praktyczny wybór dla właścicieli kilku piesków. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem akcesoriów dla psów AllForDogs, gdzie znajdziemy jeszcze m.in. zestawy All for dogs Mini dla minipsiaków.

 

Dodaj Komentarz