Najnowsze trendy w biurze

Opublikowane przez Redakcja 10/12/2012 0 Komentarzy 780 odsłon

Fotele gabinetowe, biurka i regały również mają swój wybieg, na którym prezentowane są najnowsze trendy office. Gabinet to nie tylko miejsce pracy, ale często także spotkań z klientem, dlatego tak ważny jest jego wystrój. Na co zwrócić uwagę aranżując to wnętrze?

krzesła biurowe

W biurze, podobnie jak w mieszkaniach stawia się na minimalizm. Kojarzy się on z profesjonalizmem i dobrym smakiem. Jeśli chodzi o kolory, to głównie króluje klasyczny black&white, dodatkowo podkreślający ten styl. Krzesła biurowe wyposażane są w kratkę burberry lub wzór pepity wylansowany przez Coco Chanel w latach 50. widoczny na zdjęciu. Autentyczność trendu potwierdza nawet moda prosto z ulicy, czy ze sceny – właśnie w takim stylu ubiera się teraz Lady Gada i Gwyneth Paltrow.

Powrót do korzeni zdradza również obecność motywu etno w najnowszych trendach. Akcenty ludowe i regionalne świadczą o przywiązaniu do tradycji, kojarzą się z trwałością i stabilną marką. Fotele gabinetowe mają nakreślony kwiatowy wzór lub elementy sztuki wschodu w lekki i wyważony sposób.

Tego typu wskazówki to nie tylko wytyczne do których stosować powinien się dekorator wnętrz, ale również nowoczesny producent krzeseł, prezentując takie wyposażenie biurowe  w swojej ofercie.

Dodaj Komentarz