Nowe możliwości dla sklepów stacjonarnych z portalem GdzieObejrze.pl

Opublikowane przez Redakcja 29/10/2013 0 Komentarzy 857 odsłon

Wielu ekspertów uważa, że tak energiczny i globalny rozwój Internetu może być przysłowiowym gwoździem do trumny dla tradycyjnej formy sprzedaży. Istnieje obawa, że dojdzie do zahamowania rozwoju, a nawet zapaści sprzedaży stacjonarnej, jednak z obserwacji rynku na przestrzeni kilku ostatnich lat takie spekulacje wydają się być wyssane z palca i nie mają żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości. Ponadto Internet zdaje się pamiętać o sprzedaży stacjonarnej, dla której również znalazło się miejsce w cyberprzestrzeni, a to dzięki takim inicjatywom, jak serwis GdzieObejrze.pl.

GdzieObejrze.pl łączy dwa światy

gdzieobejrzeMimo tego, że sprzedaż elektroniczna zyskuje coraz większą popularność wśród internautów, sklepy tradycyjne nadal dobrze prosperują i wciąż mają wysoki udział w sprzedaży detalicznej na rynku. Co więcej, Internet tworzy nowe miejsca dla promocji i dystrybucji asortymentu sklepów stacjonarnych, pozwalając im podnieść rozpoznawalność marki, zwiększyć sprzedaż i dotrzeć do ogromnej rzeszy internautów. Między innymi taką koncepcję oferuje portal GdzieObejrze.pl, który łączy w swym obrębie dwa światy handlu – elektroniczny oraz tradycyjny.

Jak wynika z badań, największym problemem dla Internautów podczas dokonywania zakupów w sieci jest brak możliwości fizycznego obejrzenia produktu i utwierdzenia się w przekonaniu, że to jest właśnie to, czego potrzebują. W przypadku sklepów tradycyjnych nie ma z tym najmniejszych problemów, a dotykanie, przymierzanie i obcowanie z towarem jest na porządku dziennym. Portal GdzieObejrze.pl wychodzi naprzeciw potrzebom rynku oraz samych kupujących i włącza do swojej oferty usługi sklepów stacjonarnych wraz z zaktualizowaną bazą informacji pochodzących z programów magazynowych tychże sklepów, dzięki czemu każdy internauta dowie się, w których punktach handlowych może obejrzeć wybrany produkt.

Świadome zakupy z GdzieObejrze.pl

Korzystając z serwisu każdy konsument w prosty i szybki sposób odnajdzie poszukiwany produkt oraz dowie się, gdzie najbliżej może przed zakupem obejrzeć interesujący go towar, a także w których sklepach on się znajduje. Usługa proponowana przez portal pozwala zaoszczędzić sporo czasu, energii oraz kosztów. Ponadto, poprzez panel administracyjny, każdy odwiedzający serwis będzie mógł umówić się drogą elektroniczną z przedstawicielem danego sklepu na prezentację wybranego produktu. Jest to niezwykle innowacyjna aplikacja, pomocna w bezpośrednim kontakcie na płaszczyźnie klient-sprzedawca. Dzięki tym wszystkim rozwiązaniom proponowanym przez projekt GdzieObejrze.pl zakupy za pośrednictwem Internetu stają się jeszcze bardziej atrakcyjne zarówno dla kupujących, jak i sprzedających oraz o wiele bardziej bezpieczniejsze i przede wszystkim świadome.

Dodaj Komentarz