Nowe możliwości w Programie Lojalnościowym sieci hotelowej Best Western

Opublikowane przez Redakcja 27/02/2014 0 Komentarzy 1022 odsłon

Program Lojalnościowy Best Western Rewards to jeden z pierwszych tego typu programów w branży hotelarskiej na świecie. Marka Best Western wciąż rozbudowuje swoją ofertę w Polsce, proponując członkom programu coraz to nowe możliwości korzystania z atrakcyjnych promocji.

95000_log_BW_10_web247Best Western Rewards powstał w 1988 roku, jako jeden z pierwszych programów lojalnościowych oferowanych w branży hotelarskiej. Obecnie program zrzesza ponad 20 mln aktywnych członków z całego świata. Polscy członkowie programu otrzymują od marki Best Western punkty za pobyt w ich hotelach, które następnie mogą wymieniać na atrakcyjne nagrody lub usługi. Każdy z uczestników programu staje się posiadaczem karty członkowskiej Best Western Rewards Card, na którą to naliczane są punkty za zakwaterowanie w konkretnym hotelu.

Od listopada 2013 roku polscy członkowie Best Western Rewards mogą wymieniać punkty, które zebrali podczas pobytów w hotelach Best Western, na dowolne audiobooki w ramach nowej usługi w serwisie internetowym audioteka.pl. Platforma dystrybuuje treści audio za pomocą własnego mobilnego serwisu, który obejmuje aplikacje na smartphony, tablety oraz samochody. Uczestnicy programu Best Western Rewards będą również mogli korzystać z dodatkowych promocji pojawiających się na platformie audioteka.pl. Portal współpracuje z ponad 350 wydawcami z całego świata, oferując tysiące tytułów książek w wielu językach.

 cart_rwd_big

Kolejną najnowszą ofertą dla członków programu lojalnościowego Best Western Rewards jest możliwość zamiany zebranych punktów na darmowe przejazdy taksówkami jednej z ogólnopolskich sieci przewozowych. Usługa jest dostępna dla uczestników programu od grudnia 2013 roku. Best Western nawiązał współpracę z Polską Siecią Taxi 19 123, dzięki czemu goście hotelowi mogą płacić za przejazd taksówką tej korporacji na terenie całego kraju punktami zebranymi na Elektronicznej Karcie Klienta. Usługa dostępna jest dla gości hotelowych między innymi na terenie takich miast, jak: Warszawa, Katowice, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Sopot, Gdynia, Lublin, Rzeszów, Poznań, czy Kielce. Polska Sieć Taxi 19 123 to największa korporacja taxi w naszym kraju, stworzona z inicjatywy firmy Sawa Warszawa Taxi.

W lipcu 2013 roku program Best Western Rewards zajął drugie miejsce w rankingu U.S. News & World Report na najlepszy program lojalnościowy sektora turystycznego na świecie.

Więcej informacji na:

Dodaj Komentarz