Oferta mobilna od Ideo

Opublikowane przez ekipeo 22/01/2013 0 Komentarzy 916 odsłon

Rozwiązania mobilne od Ideo Sp. z o.o.Bez wątpienia można stwierdzić, że jesteśmy świadkami dynamicznego wzrostu popularności urządzeń mobilnych oraz zwiększenia się zainteresowania tego typu rozwiązaniami w biznesie. Wykorzystanie potencjału jaki daje mobilność pozwala m.in. na podniesienie efektywności działania wielu przedsiębiorstw. W odpowiedzi na ten trend agencja Ideo Sp. z o.o. utworzyła specjalny, dedykowany serwis skupiony na rozwiązaniach mobilnych i ich wykorzystaniu.

Na stronie www.ideomobile.pl znajdują się informacje o ofercie firmy Ideo, dotyczącej narzędzi i usług wykorzystywanych na urządzaniach mobilnych. Są to zarówno aplikacje mobilne na firm, jak i aplikacje służące rozrywce. Czynnikiem, wyróżniającym ofertę prezentowaną przez Ideo, jest przede wszystkim kompleksowa obsługa. Jest ona dostosowana do wymogów rynku oraz umożliwia szybką reakcję na wszelkie potrzeby klientów. Agencja nie zajmuje się wyłącznie projektowaniem i wdrażaniem rozwiązań mobilnych, lecz angażuje się również w ich promocję u określonych grup docelowych. Wszystkie projekty tworzone przez firmę są poprzedzone dogłębną analizą trendów, potrzeb klienta oraz rynku. Ideo Sp. z o.o. na swoim koncie ma już wiele zrealizowanych aplikacji mobilnych, które nieustannie rozwijane są wraz z pojawiającą się technologią. Pierwsza z nich powstała już w roku 2005 i był to system stworzony dla przedstawicieli handlowych jednej z dużych firm. „Robiliśmy aplikacje mobilne na długo przed tym jak stały się modne” zaznacza Marcin Lipiec, kierownik działu projektów mobilnych.

Oprócz projektowania aplikacji mobilnych, Agencja oferuje również usługi doradcze. Obejmują one m.in. opracowanie odpowiedniej strategii, która pozwoli na sterowanie prowadzonymi pracami oraz określenie efektywności wszelkich podejmowanych działań.

Dodaj Komentarz