Organizer na kable jako niezbędny element każdego nowoczesnego wnętrza

Opublikowane przez ekipeo 16/08/2018 0 Komentarzy 1639 odsłon

W sklepie mediaporty.com.pl każdy klient znajdzie odpowiednie przyłącza multimedialne oraz organizery na kable. Proponowany asortyment jest  szeroki i daje ciekawe rozwiązania techniczne. Mediaporty idealnie sprawdzą się w gabinetach, biurach, salach konferencyjnych a także w prywatnych domach. Ich głównym zadaniem jest wprowadzenie ładu i porządku w dużej ilości okablowania, a także stwarzają dodatkowe gniazda zasilania. Oferowane organizery mają nowoczesny i oryginalny wygląd. Zarządzanie dużą ilością przewodów nie zawsze jest łatwe, jednak z tymi praktycznymi modelami zmienia się to. Maskownice idealnie sprawdzają się w wielu miejscach, zwłaszcza w domu i pracy.

Praktyczne kręgosłupy kablowe

Bardzo ciekawym rozwiązaniem na sporą ilość kabli są kręgosłupy kablowe, które mogą posiadać różną ilość komór, mieszczących przewody. Niektóre z nich umożliwiają montaż pionowy, poziomy. Dzięki kręgosłupom kablowym można odpowiednio rozmieścić kable przy stanowiskach pracy, między różnymi urządzeniami  czy też kanałem ściennym. Mają one możliwość rozciągania na odpowiednią długość.

Kręgosłupy kablowe

Oferowane kręgosłupy kablowe mają różną ilość kamor na kable, mogą różnić się wyglądem oraz przekrojem. Cała konstrukcja składa się z kręgów, których ilość można dostosować do własnych potrzeb. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie. Pomocnym i praktycznym elementem dedykowanym do kręgosłupów kablowych są rozdzielacze podłogowe, zazwyczaj są one potrójne lub poczwórne. Pasują one do różnych modeli kręgosłupów np. Classic, Cube, PRO, Flex II.

Ład i porządek osiąga się również za pomocą osłony spiralnej, wykonanej z polypropenu. Dzięki niej można tworzyć elastyczne wiązki kabli. Oczywiście osłona jest plastyczna i dostosowuje się do ilości kabli. Stwarza ochronę mechaniczną kabli i przewodów, dzięki niej można odseparować czy rozgałęzić w dowolnym miejscu wybrane przewody. Znajduje ona zastosowanie także w tworzeniu wiązek przewodów w korytach i prowadnicach, w szafach sterowniczych. W sklepie mediaporty.com.pl można zakupić je w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej oraz srebrnej.

Ciekawe rozwiązania jakie dają organizery kabli

Bardzo praktyczny okazuje się również organizer kabli komputerowych. Dzięki niemu kable są w odpowiednim miejscu, a zarazem mają dodatkową ochronę za pomocą maskownicy. Aplikator jest łatwy w obsłudze i szybko można umieścić w nim kable.

Kolejną propozycją jest również organzier na kable pod biurko, ułatwiający zapanowanie nad dużą ilością kabli pochodzących z różnych urządzeń elektrycznych. Wiele osób wybiera także profile kablowe, które przeznaczone są do gładkich podłóg. Tutaj zastosowanie znajduje model Easy Bridge. Można wybrać odpowiedni kolor, wiele osób decyduje się na wersję w kolorze srebrnym. Profil ten chroni przed uszkodzeniami przewodów i pozwala przeprowadzić je  np. wzdłuż podłogi. Kolejnym wzorem jest profil kablowy Easy Bridge dedykowany do wykładzin i dywanów, może być podłączony do kręgosłupa kablowego Pro. Jest odporny na uszkodzenia i nadepnięcia. Organizery kabli dają wiele praktycznych możliwości technicznych. Są estetyczne i idealnie komponują się z nowoczesnymi wnętrzami.

Dodaj Komentarz