Preparaty ułatwiające efektywne docieplenia

Opublikowane przez ekipeo 16/01/2019 0 Komentarzy 1204 odsłon

Bardzo istotne jest odpowiednie ocieplenie domu, które można osiągnąć dzięki właściwym materiałom budowlanym. Dużą rolę odgrywają tutaj pianki montażowe zapewniające solidne uszczelnienie. Firma Multifab proponuje wiele wysokogatunkowych preparatów do ocieplania domu, min. różne rodzaje pian montażowych.

Nie ma to jak odpowiednie ocieplenie domu

Odpowiednie docieplenie domu daje komfort we wnętrzach. Zwłaszcza zimą widać efekty, ponieważ z odpowiednio ocieplonych pomieszczeń nie ucieka ciepłe powietrze. Pianki poliuretanowe ze spienionej żywicy poliestrowej są popularne i mają szerokie zastosowanie w budownictwie. Są one idealnym termoizolatorem i mają dużą wytrzymałość mechaniczną.

docieplenie poddaszy

Produkty oferowane przez firmę Multifarb

Polecanym produktem jest np. piana montażowa Super Plus. Zapewnia ona izolację cieplną sieci kanalizacyjnych, wodnych, cieplnych i grzewczych. Jest odporna na powstawanie grzybów i pleśni i ma doskonałe właściwości izolacyjne. Często jest wykorzystywana do izolacji cieplnej dachów oraz stropodachów.                                                                                   

Kolejną polecaną propozycją jest piana montażowa zimowa Super Plus. Jest przeznaczona do prac montażowych oraz uszczelniania przeróżnych miejsc. Cechuje ją bardzo dobra przyczepność do materiałów budowlanych. Pianki tego typu bardzo dobrze sprawują się w okresie zimowym, są bowiem dostosowane do pracy w niskich temperaturach. Pistoletowa piana montażowa Super Plus łatwo i praktycznie się aplikuje. Zapewnia odpowiednią izolację, jak również ma właściwości dźwiękochłonne. Ma zastosowanie do izolacji cieplnej sieci grzewczych, wodnych oraz kanalizacyjnych. Ułatwia klejenie i izolowanie paneli ściennych i np. dachówek.

Dodaj Komentarz