Rejestr Usług Rozwojowych – co to takiego?

Opublikowane przez ekipeo 13/07/2015 0 Komentarzy 1925 odsłon

Rejestr Usług Rozwojowych, w skrócie RUR, to internetowa i ogólnodostępna baza usług oferowanych przez specjalistyczne podmioty publiczne i prywatne. Dzięki RUR, przedsiębiorstwa i osoby indywidualne mogą zapoznać się z szeroką ofertą usług umożliwiających ich rozwój. Znajdują się w nim informacje dotyczące szkoleń, doradztwa, mentoringu czy też studiów podyplomowych.

Dodatkowe możliwości

shutterstock_110500313Należy zaznaczyć, iż Rejestr Usług Rozwojowych umożliwia nie tylko wyszukiwanie dostępnych usług w bazie. Rejestr ten daje również możliwość wystawienia oceny usłudze, z której się skorzystało oraz pozwala zamówić usługi dodatkowe, dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań użytkowników. Dzięki temu jakość oferowanych usług jest ciągle udoskonalana, by sprostać nawet największym wymaganiom.

Jak korzystać?

RUR daje możliwość zgłaszania chęci uczestnictwa w usługach rozwojowych zarówno osobom indywidualnym, jak i przedsiębiorstwom i instytucjom. Wystarczy zarejestrować się w Rejestrze poprzez założenie konta. Każdy, kto zapisze się lub zostanie zapisany do udziału w danej usłudze, zostanie automatycznie oznaczony jako uczestnik wydarzenia.

Warto zaznaczyć, iż RUR daje możliwość zgłoszenie zapotrzebowania na konkretną usługę, w przypadku, gdy nie ma go jeszcze w bazie. Wystarczy określić specyfikację poszukiwanego szkolenie przez tzw. giełdę usług.

Jak oceniać?

Ocenie podlegają wszystkie usługi znajdujące się w bazie RUR. Są one dokonywane przez trzy różne grupy osób: uczestników usługi, przedstawiciela przedsiębiorstwa, który skierował uczestników na usługę oraz przedstawiciela podmiotu, który zrealizował usługę. Każdy z nich otrzymuje anonimową ankietę  poprzez wiadomość e-mail lub sms. Wystawione oceny są sumowane, co daje średnią ocenę usługi podmiotu w danej kategorii oraz średnią ocenę samego podmiotu.

Użytkownicy RUR mają możliwość sprawdzenia ocen usług poprzez podgląd statystyk pogrupowanych wg wyniku oceny oraz grup oceniających. Ponadto prezentowana jest także liczba uzupełnionych ankiet, na bazie których wyliczono konkretną średnią.

Więcej informacji: http://www.szkolenia.innpuls.pl/

Dodaj Komentarz