Rentoria.pl – serwis ogłoszeniowy z wizją

Opublikowane przez Redakcja 19/03/2012 0 Komentarzy 746 odsłon

Rentoria.pl to serwis ogłoszeniowy stworzony z myślą o wszystkich branżach z całej Polski. Serwis skupia oferty najmu i wynajmu produktów i usług w przejrzysty sposób ułatwiając użytkownikowi selekcję ogłoszeń. Serwis w kompleksowy sposób odpowiada na potrzeby obu stron transakcji, zarówno osób prywatnych jak i użytkowników instytucjonalnych – ogłoszeniodawców.

Rozwiązania dla osób prywatnych

Użytkownicy serwisu mają udostępnionych bez opłat wiele dedykowanych rozwiązań. W celu znalezienia interesującej ich oferty korzystają z:

  • wyszukiwarki, która umożliwia znalezienie oferty po słowach kluczowych, lokalizacji geograficznej i innych danych specyfikujących potrzeby klienta.
  • drzewa kategorii, które sortuje oferty według branż, nazw i daty dodania oferty,
  • zakładki „wypożyczalnie” dzięki której Klienci mogą przeglądać oferty poszczególnych wypożyczalni oferujących swoje produkty czy usługi.

Użytkownicy mogą również pozostawić swoje zapytanie najmu bez konieczności rejestracji w serwisie, dzięki czemu mogą wybrać najbardziej atrakcyjna z ofert otrzymanych od ogłoszeniodawców.

Rozwiązania dla biznesu

Analogicznie jak w przypadku użytkowników prywatnych, korzystanie z serwisu przez firmy jest bezpłatne. Instytucje posiadające w swojej ofercie przedmioty lub usługi podlegające pod wynajem mają możliwość korzystania z kilku dostępnych rozwiązań oferowanych przez serwis:

  • Dodanie oferty wraz z opisem, zdjęciami, słowami kluczowymi, lokalizacją oraz cennikiem.  Jeśli podmiot wypożyczający korzysta ze złożonych modeli rozliczeń, ma do dyspozycji różnicowanie opcji cenowych. Np. prowadząc wypożyczalnię samochodów cennik  może być rozgraniczony ze względu na czas wypożyczenia.
  • Wizytówki. Możliwość prezentacji swojej oferty za pomocą wizytówek mają zarejestrowane w serwisie firmy. W celu dodania wizytówki należy podać nazwę wypożyczalni, ofertę oraz krótką charakterystykę. Tak stworzona wizytówka wyświetlana będzie użytkownikom w drzewie kategorii w dziale „Wypożyczalnie”. Dzięki temu możliwa jest szybka i łatwa ekspansja geograficzna, gdyż wizytówka widoczna będzie dla wszystkich użytkowników z całej Polski.
  • Odpowiedź na zapytanie najmu pozostawione na portalu. Użytkownicy mają możliwość dodawania zapytań w oczekiwaniu na odpowiedź w celu szybkiego zgromadzenia i wybrania najlepszej z otrzymanych ofert. Z użytkownikami można kontaktować się przez e-mail lub telefonicznie. Daje to nieograniczony dostęp do bazy potencjalnych Klientów wraz z ich zdefiniowanymi potrzebami. Jest to komfortowe rozwiązanie dla tych, którzy nie czekają na Klientów lecz sami pomagają im podjąć decyzje.

Dodaj Komentarz