Rolety, moskitiery, żaluzje od Fintecnic – najlepszy wybór!

Opublikowane przez ekipeo 09/11/2020 0 Komentarzy 343 odsłon
To, że najnowocześniejszy park maszynowy firmy Fintecnic został stworzony od podstaw w roku 2020 nie oznacza, iż za tą marka nie stoi długoletnie doświadczenie. Wręcz odwrotnie – łódzki producent, dostarcza zadowolonym klientom okna aluminiowe, wykonane z PVC czy drewniane, już bez mała 7 lat.

Okna aluminiowe Łódź lub wykonane z PVC – najlepsza jakość za rozsądne pieniądze

Fintecnic z powodzeniem samodzielnie produkuje okna aluminiowe lub z tworzyw sztucznych, oparte na najnowszych trendach i designach w tej dziedzinie. Takim zaawansowanym modelem są okna Salamander BluEvolution 82, spełniające najnowsze – wchodzące od roku 2020 – normy cieplnej przenikalności dla budynków nowych lub poddawanych termomodernizacji. System Salamander BluEvolution 82 dotrzymuje także kroku w surowych, wysokich normach dotyczących dźwiękochłonności, które określane są za pomocą współczynnika izolacyjności akustycznej.

Podobnie wysokimi parametrami wykazują się okna i drzwi balkonowe wyprodukowane z PVC w systemach Aluplast Ideal 4000 lub Salamander Streamline 76. Z kolei do mieszkań w blokach polecane są okna pasywne z linii Veka Alphaline 90 i Softline 82.

okna drewniane

Niezależnie czy wybierzemy okna drewniane czy aluminiowe z oferty FinTecnic, istnieje możliwość zastosowania dodatkowych okuć zabezpieczających lub wstawienia szyb antywłamaniowych.

Okna z obudowa aluminiową – jak to możliwe?

Mimo iż okna aluminiowe nie należą do najtańszych, z roku na rok zyskują rzeszę coraz większych fanów. Są lekkie, odporne na działanie warunków atmosferycznych, charakteryzują się także niezaprzeczalnie nowoczesna estetyką. Okna aluminiowe Łódź z firmy FinTecnic mogą być wstawiane jako okna i drzwi przesuwne wychodzące na tarasy ogrodowe, jako antywłamaniowe w sklepach oraz w budynkach biurowych czy hotelowych. Także i tutaj łódzki producent okien FinTecnic przygotował szeroką ofertę. Możemy więc przykładowo, wybierać wśród okien, które nie wymagają izolacji termicznej (jak modele: MB-45 czy Econoline) czy okien z bardzo niskim współczynnikiem przenikalności cieplnej i wysoką dźwiękoizolacyjnością (tu modele: MB-104 PASSIVE lub linia Decalu).

Nowoczesna brama garażowa od Finfecnic czy okna drewniane?

Te same technologie można zastosować również w oknach drewnianych, przy czym FinTecnic proponuje ramy o profilach zbudowanych z dwóch lub czterech warstw. Ramy produkowane są z drewna mahoniu, sosny lub dębu, zależnie od modelu. Do dyspozycji klienta pozostaje wybór między oknami w stylu XIX wiecznych ram (model IV68 RETRO) czy oknami w stylu rozpoznawalnym w krajach Beneluksu, czy w systemie skandynawskim. Ten pierwszy system ma charakterystyczne okapniki, również drewniane, zamiast metalowych. Z klei okna skandynawskie otwierane są na zewnątrz budynku. Z kolei okna z linii Naturo to już okna bardziej standardowe; o budowie trój- lub czterowarstwowej, wykonane z drewna dębowego lub sosnowego.

Marka Fintecnic kojarzona jest także z bramami garażowymi najlepszej jakości. Zarówno brama Prime, jak i Unipro to znakomite rozwiązanie dla garaży lub warsztatów, w pełni kontrolowane za pomocą pilota, poszczególne segmenty poruszają się na poziomych i pionowych prowadnicach, umiejscowionych w obrysie drzwi i pod sufitem garażu. FinTecnic posiada oprócz rolet segmentowych lub roletowych także bramy garażowe otwierane w systemie tradycyjnym, jak uchylne bramy, wyprodukowane ze stalowej blachy ocynkowanej.

Rolety Łódź – dlaczego warto wybrać rolety w Fintecnic?

Łódzki producent i sprzedawca okien, bram garażowych ma w swej ogromnej ofercie także rolety okienne. I to zarówno te, które zastosować można w systemie natynkowym, w przypadku budynków już zbudowanych (są tzw. systemy adaptacyjne: SK-45, SKO-P), jak i rolety podtynkowe (systemy: SP i SP-E). Wszystkie typy i modele rolet wybierać można w szerokiej palecie barw, w związku z tym mogą stanowić nie tylko znakomite zabezpieczenie antywłamaniowe i ochronę przed słońcem czy deszczem, lecz także będą stanowić znakomity element dekoracyjny.

Dodaj Komentarz