Romantyczne wakacje nad polskim morzem

Opublikowane przez ekipeo 31/08/2012 0 Komentarzy 1038 odsłon

Spacer po molo wieczorową porą, podziwianie zachodów słońca, rejs po wzburzonym morzu to tylko niektóre z romantycznych atrakcji, których można doświadczyć spędzając wakacje nad morzem.

Chwila wytchnienia od obowiązków pracowniczych i stresów dnia codziennego należy się każdej parze, niezależnie od stażu małżeńskiego. Poza tym morze to także idealne miejsce na romantyczne oświadczyny, spędzenie walentynek, czy niezapomnianą podróż poślubną. W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na luksusowe apartamenty dla dwojga w ofercie biur podróży pojawiają się weekendowe, tygodniowe i dłuższe wyjazdy do nadmorskich kurortów. Rezerwujemy sobie pobyt w ekskluzywnym hotelu ze spa, w pokoju z pełnym wyposażeniem mamy duże łoże małżeńskie i widok z okna wprost na falujące morze. Nie trudno przy tym znaleźć idealne miejsce na romantyczną kolację z lampką wina i przy nastrojowej muzyce wybierając wykwintne restauracje. Gdańsk, Kołobrzeg, Sopot mimo iż należą do kurortów najbardziej obleganych przez turystów z kraju i zagranicy w okresie letnim, dysponują też ustronnymi pensjonatami, w których do dyspozycji gości jest spa, relaks w basenie, czy relaksacyjne masaże.

Oczywiście decydując się spędzić wspólne wakacje we dwoje właśnie nad morzem obowiązkowo trzeba wyjść poza hotel. Sopot oferuje przepiękne molo, Łeba zaprasza mozaikowymi wydmami, Gdańsk zabytkową starówką, zaś Trójmiasto malowniczymi plażami. Z pewnością każdej parze na długo zapadną w pamięci romantyczne spacery o zachodzie słońca, rejs statkiem po Morzu Bałtyckim, widoki z latarni morskiej, czy francuski ogród w Międzyzdrojach. Miłośnicy leżakowania, pływania i sportów wodnych z pewnością nie będą się nudzić przyjeżdżając nad Bałtyk. Zresztą każde wakacje spędzone w ukochaną osobą są gwarancją udanego wypoczynku i samych miłych wspomnień.

Dodaj Komentarz