Rzeszowskie trendy w fotografii ślubnej

Opublikowane przez Redakcja 03/09/2012 0 Komentarzy 801 odsłon

Nowożeńcy coraz częściej odrzucają tradycyjne sesje ślubne na rzecz trochę odważniejszych i bardziej indywidualnych plenerów.

Zdjęcia wykonana w dniu ślubu są bardzo ważne. Pamiątki z tego dnia będą towarzyszyły nam przez całe życie. Nic nie cofnie czasu i nie przeniesie nas z powrotem do tego pięknego dnia, dlatego warto, aby fotografie utrwalające te sceny były na prawdę niepowtarzalne.

Zdecydowana większość par nadal wybiera tradycyjne plenery. Zdjęcia ślubne w Rzeszowie wykonywane są najczęściej na rynku, lub w okolicach zamku Lubomirskich. W innych miastach istnieje podobny kanon miejsc, w których powstają tradycyjne fotografie. Ich tłem są zazwyczaj ukwiecone, parkowe alejki czy piękne zamki i pałace.

Od pewnego czasu obserwuje się jednak coraz odważniejsze podejście do tematu sesji ślubnych. Wiele par chce, aby ich zdjęcia były jedyne i niepowtarzalne. Bardzo dobrym miejscem na zorganizowanie tego typu sesji są opustoszałe hale fabryczne lub ruiny. Klimat tych miejsc wprowadza w całą kompozycję fotografii niepowtarzalny charakter.

Zupełnie innym pomysłem może być zorganizowanie sesji podwodnej, wymaga to jednak od fotografa posiadania specjalistycznego sprzętu, zarezerwowania odpowiedniego akwenu wodnego (najczęściej basenu), a od samych nowożeńców minimalnych umiejętności pływania.

Coraz częściej plenery ślubne przenoszą się do wnętrz galerii handlowych, gdzie młode pary pozują do zdjęć, wykonując pozornie codzienne czynności. Fotografie tego typu wyglądają bardzo interesująco, głównie ze względu na ich naturalność.

Dla najbardziej odważnych nowożeńców istnieje możliwość wykonania zdjęć w locie. I to dosłownie – organizowane są sesje zdjęciowe podczas skoków spadochronowych. To jednak wymaga od par posiadania nerwów ze stali i przejścia odpowiedniego kursu przygotowawczego.

Fotografia ślubna w Rzeszowie, tak jak w innych miastach wkracza w nowy etap. Dla wielu dzisiejszych par liczy się przede wszystkim ciekawy pomysł, dlatego agencje fotograficzne prześcigają się w coraz to nowszych propozycjach skierowanych do tej grupy klientów.

Dodaj Komentarz