Spełnić swoje marzenia

Opublikowane przez ekipeo 29/12/2014 0 Komentarzy 2869 odsłon

Amatorów pisania jest wiele i z pewnością każdy z nas zna osobę, która chciała napisać lub wydać swoją książkę lub dany tekst naukowy. Niestety realia komercyjnych wydawnictw są smutne, ponieważ nie każdy chce wydać książkę, która może nie okazać się bestsellerem. Na szczęście w dzisiejszych czasach istnieje wiele innych rozwiązań, które nie skazują nas jedynie na decyzje wydawnictwa.

Realia wydawniczetekst

W różnych krajach realia pisarskie bardzo zachęcają młodych autorów do podjęcia się tworzenia nowych publikacji. W większości krajów anglosaskich debiutant dostaje, na poczet swoich przyszłych zysków, zaliczkę osiągającą nawet kilku tysięcy dolarów. Niestety polskie realia znacznie odbiegają od tego schematu.

W dodatku nie każdy, kto chce zapisać swoją historię, pracę naukowa lub inny tekst, spotyka się z aprobatą wydawnictwa. Publikacja musi przejść szereg istotnych dla wydawnictwa etapów. Począwszy od zgłoszenia pisma o redakcji po finalne wydanie książki mija zazwyczaj wiele mozolnych tygodni.

Jak wydać książkę

Wydanie książki nie musi być mozolną pracą opierającą się na negocjowaniu, martwieniu się i zastanawianiu się czy wszystko idzie zgodnie z założeniami. Publikacja powinna być najprzyjemniejszym etapem dla autorów, ponieważ pokazuje zwieńczenie ich trudnej pracy. W dzisiejszych czasach nikt nie jest uzależniony od komercyjnych wydawnictw. Każdy ma wybór i może wydać swoją książkę inną, niestandardową metodą.

Portale takie jak pomagają początkującym autorom wydać swoje pierwsze publikacje. Dzięki takim portalom jak ten możliwa jest sprawna publikacja pracy, niezależnie od tego, czy jest to praca naukowa, wspomnienia czy wiersze. Porady redaktorskie, edytorskie i korektorskie udzielane są przez rzetelnych specjalistów, którzy mają przede wszystkim na celu wydanie profesjonalnej pozycji.

Pamiętaj! Publikowanie nie musi być udręką. Warto pomóc swoim przyjaciołom lub bliskim w realizacji swoich marzeń lub rozwijania swoich pasji. Za pośrednictwem portalu możliwa jest również publikacja niskonakładowa, dzięki której wydane pozycje mogą być świetnym prezentem dla rodziny i bliskich.

Dodaj Komentarz