Świeżo wyciskany sok to nie tylko zdrowy napój, ale i doskonałe lekarstwo na wiele chorób!

Opublikowane przez ekipeo 31/05/2016 0 Komentarzy 1865 odsłon

Jeżeli przepadasz za sokami owocowo-warzywnymi, jednak kupujesz je wyłącznie w sklepie, to wiedz, że są one poddawane niekorzystnej dla naszego organizmu pasteryzacji i z reguły nie dostarczają nam żadnych potrzebnych wartości odżywczych. Chcesz zadbać o własne zdrowie i dobrą kondycję, zacznij koniecznie wyciskać świeże soki we własnym domu.

shutterstock_205591294
Siły witalne na całe życie

Nie od dziś wiadomo, że dieta bogata w owoce i warzywa ma zbawienny wpływ na zdrowie naszego organizmu. Zwiększenie spożycia tych naturalnych produktów nie tylko doda nam więcej sił witalnych, ale także pozwoli nam stworzyć swoisty parasol ochronny, chroniący organizm przed różnymi chorobami oraz wzmacniający nasz układ immunologiczny.

Jak zrobić pyszny i zdrowy sok we własnym domu? To proste. Wystarczy wyciskarka do soków i warzyw, najlepiej od renomowanego producenta http://www.vitajuice.pl/ i ulubione warzywa i owoce. Należy pamiętać, że w jednej szklance świeżo wyciśniętego soku zmieści się większa ilość warzyw i owoców, niż będziemy w stanie zjeść w tym samym czasie.

Picie świeżo wyciskanych soków nawet w dużych ilościach jest bezpieczne dla organizmu, ponieważ nie ma obaw co do tego, że przedawkujemy którąś z zawartych w owocach lub warzywach witaminę lub solę mineralną. Jeśli nawet tak się zdarzy, to nasz układ wydalniczy pozbędzie się nadwyżki wraz z oddanym moczem.

Terapia Gersona

Terapia Gersona to doskonała alternatywa dla klasycznej medycyny w zwalczaniu wielu chorób, w tym również raka. Kuracja ta wzięła swoją nazwę od nazwiska genialnego lekarza i naukowca, dr Maxa Gersona (1891-1956), który już ponad 80 lat temu odkrył przyczyny powstawania raka http://www.vitajuice.pl/blog/terapia-gersona-swiety-gral-w-leczeniu-raka.html. Opisał on owe przyczyny jako zespół uszkodzenia tkanek wynikający z zaburzenia równowagi sodowo-potasowej na poziomie komórkowym, postępującą toksemię organizmu oraz permanentny niedobór składników odżywczych.

Terapia Gersona opiera się na rekonstrukcji naturalnych systemów obronnych organizmu, które aktywują jego zdolność do samo leczenia, nie wywołując przy tym żadnych skutków ubocznych. Najważniejszym elementem w tej kuracji jest oparcie leczenia na świeżym pożywieniu, sokach owocowo-warzywnych, starannie dobranej suplementacji i całościowej detoksykacji organizmu.

Metoda Gersona pomaga w zwalczaniu nie tylko wielu rodzajów raka, ale również doskonale radzi sobie w leczeniu m.in. cukrzycy, chorób serca, dolegliwości reumatycznych czy problemów z nadciśnieniem.

Dodaj Komentarz