Technologie USTM

Opublikowane przez Redakcja 17/07/2020 0 Komentarzy 560 odsłon
Woda jest niezbędnym składnikiem wszystkich form życia Potrzebują jej zarówno ludzie, jak i zwierzęta i rośliny. Nasze ciało składa się w końcu w 60% z wody. Pamiętaj, by pić przynajmniej 1,5 l wody dziennie. W ten sposób unikniesz odwodnienia. Sprawdź, jaki filtr do wody warto kupić.

Jaki filtr do wody kupić?

Technologie USTMDużą popularnością cieszy się filtr węglowy. Przepływająca przez niego woda wiąże się z węglem aktywnym, który pomaga usunąć zanieczyszczenia. Pamiętaj, że taki filtr do wody wymaga konserwacji i wymiany zgodnie z instrukcjami producenta, by spełnił swoje zadanie.

W ofercie znajdziesz też systemy odwróconej osmozy. Instaluje się je pod zlewem, bezpośrednio do źródła wody. Filtrują wodę przez małe pory, które przepuszczają tylko cząsteczki wody, chroniąc przed zanieczyszczeniami. Usuwają chlor, fluor, ołów, azotan, nadchloran, arsen, sześciowartościowy chrom i bakterie. Z drugiej strony mogą usunąć niektóre minerały, takie jak magnez, wapń i żelazo. Dlatego pamiętaj o właściwej suplementacji.

Filtr odwróconej osmozy zwykle łączy się z filtrem do wody węglowym, by wyeliminować lotne związki i inne zanieczyszczenia, jednocześnie poprawiając smak i zapach.

Dlaczego warto kupić domową stację uzdatniania wody?

Decydując się na takie rozwiązanie, możesz się delektować świeżą, czystą i pyszną wodą. W ofercie sklepu USTM znajdziesz m.in.kompleksową domową stację uzdatniania wody MULTI. Dopasowywana jest do indywidualnych potrzeb klienta. Pozwala rozwiązać praktycznie każdy problem z wodą.

Wykorzystuje nowoczesne, wielofunkcyjne złoża, takie jak AquaMulti, Economix A i C, Crystal Right. Domowa stacja uzdatniania wody ma polskie menu, co ułatwia obsługę. Redukuje zanieczyszczenia organiczne, jony amonowe, żelaza i manganu. Dodatkowo reguluje poziom pH wody i chroni przed nadmierną twardością. Oferuje opcję regeneracji up-flow. Domowa stacja uzdatniania wody wyposażona jest w automatyczną, elektroniczną głowicę czasowo-objętościową.

Czy warto kupić centralny odkurzacz?

Centralne odkurzacze są mocniejsze, wygodniejsze i cichsze niż tradycyjne modele. Usuwają brud, kurz i zanieczyszczenia z domu do głównej jednostki napędowej, która odprowadza je na zewnątrz. Dlatego odkurzacz centralny jest świetnym rozwiązaniem dla alergików i astmatyków. Sprawdzi się doskonale w każdej sytuacji. Pozwala dotrzeć do nawet trudno dostępnych miejsc.

Nowoczesny centralny odkurzacz jest lekki i łatwy w użyciu. Wyróżnia się dużą siłą ssącą, która zapewnia szybsze i dokładniejsze czyszczenie każdej powierzchni. Co ważne, jednostka napędowa znajduje się z dala od pomieszczeń mieszkalnych, dlatego słyszysz tylko cichy szmer przepływu powietrza przez wąż próżniowy.

Tego typu urządzenie poprawia jakość powietrza. Eliminuje bowiem ponowny obieg zanieczyszczonego powietrza w domu. Centralny odkurzacz możesz zainstalować w garażu, piwnicy lub na strychu. Ma szerokie zastosowanie. Możesz nim wyczyścić schody, podwieszany sufit, wentylatory, otwory wentylacyjne, półki, blaty szafek, dywany i wykładziny. Centralne odkurzacze mają trzykrotnie mocniejsze silniki niż tradycyjne modele, ponieważ jednostka napędowa nie jest przenośna.

Dodaj Komentarz