Top Model. Żaklina Ta Dinh jest w ciąży

Opublikowane przez ekipeo 01/07/2021 0 Komentarzy 653 odsłon

Żaklina Ta Dinh, uczestniczka 7. Edycji „Top Model”,  zostanie mamą. Tę radosną wiadomość ogłosiła w swoich mediach społecznościowych. Fani są zachwyceni!

Kilka dni temu w mediach społecznościowych  Żaklina Ta Dinh, uczestniczka 7. Edycji programu „Top Model”, pochwaliła się, że jest w ciąży. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym jej partner ją całuje i przytula, a ona sama trzyma w ręku zdjęcie z USG.

„No i zobacz, 12 lat później w ręku zamiast drinka – USG. Baby on board. Lezgoooo – napisała szczęśliwa Żaklina Ta Dinh.

 

Wpis uczestniczki „Top Model” wywołał pozytywną fale emocji. Fanom  bardzo spodobało się, jak Ta Dinh poinformowała o tym, że wkrótce zostanie mamą.

„OMG”, „Taak”! Gratulacje kochana!”, „To jest najlepsze foto zwiastujące bejbika, jakie widziałam!  Gratulacje jeszcze raz” – m.in. takie słowa można przeczytać pod wpisem uczestniczki popularnego modowego show.

Poznali się, gdy byli jeszcze nastolatkami 

Partner Ta Dinh to jej „miłostka” z czasów, kiedy była nastolatką. Swojego obecnego narzeczonego modelka poznała, gdy oboje jeszcze byli bardzo młodzi. Na początku zrodziła się między nimi szczera przyjaźń, która później przeistoczyła się w młodzieńczą miłość. Niestety, nie trwała ona długo, ponieważ ich drogi rozeszły się na przeszło dekadę.

Gdy po 12 latach znów się spotkali, okazało się, że dawne uczucia nigdy nie wygasły. Para zaręczyła się w maju 2021 roku, a miesiąc później ogłosiła, że spodziewa się dziecka.

Zagrała w „Przyjaciółkach” 

Żaklina Ta Dinh, mimo że dość wcześnie odpadła z „Top Model”, do dziś jest jedną z najbardziej rozpoznawanych postaci kojarzonych z show.  Na Instagramie ma prawie pół miliona fanów. Ostatnio można było zobaczyć ją m.in. w serialu „Przyjaciółki”, gdzie wcieliła się w byłą żonę kucharza (w tej roli Paweł Małaszyński), który poznał ją w Wietnamie.

Dodaj Komentarz