Ułatwienia w prowadzeniu firmy

Opublikowane przez ekipeo 20/12/2022 0 Komentarzy 137 odsłon
Ułatwienia w prowadzeniu firmyW Krakowie znajduje się uznane biuro rachunkowe, które oferuje obsługę kadrową firm, kompleksową księgowość, prowadzenie ksiąg rachunkowych i nie tylko. Spółka świadczy usługi wielu podmiotom gospodarczym, a wszystko w przystępnej cenie.

Kompleksowa księgowość Kraków – co warto wiedzieć?

Biuro rachunkowe w Krakowie prowadzi kompleksową księgowość. Zajmuje się nie tylko prowadzeniem ksiąg rachunkowych, ale też ksiąg przychodów i rozchodów. Do tego dolicza się ryczałtową ewidencję przychodów. Biuro prowadzi też ewidencję VAT oraz przygotowuje deklaracje CIT, PIT oraz VAT. W skrócie zajmuje się rozliczeniami podatkowymi przedsiębiorstw. Oferowana jest pełna księgowość dla firm w przystępnej cenie. Wszystkie usługi realizowane są przez najlepszych księgowych, którzy swoje obowiązki zawodowe wykonują z zaangażowaniem i pasją. Przekłada się to na zadowolenie klientów. Z Biura rachunkowego w Krakowie korzystają zarówno mali, mikro, jak i średni przedsiębiorcy. Oferta skierowana jest praktycznie dla każdego przedsiębiorstwa. Każdy właściciel firmy może liczyć na kompleksową pomoc w zakresie księgowości. Krakowskie biuro rachunkowe Kraktax od lat wyróżnia się na tle konkurencji jakością realizowanych usług. Postawienie na to przedsiębiorstwo to zdecydowanie strzał w dziesiątkę. Obsługa kadrowa jest na najwyższym poziomie. Oferowane jest między innymi:
– prowadzenie ksiąg rachunkowych,
– sporządzanie sprawozdań finansowych,
– tworzenie planu kont oraz polityki rachunkowości.

Biuro rachunkowe Kraków

Biuro rachunkowe w Krakowie zajmuje się też prowadzeniem:
– podatkowej księgi przychodów i rozchodów,
– ewidencji środków trwałych oraz wyposażenia,
– ewidencji ryczałtowej,
– sporządzaniem deklaracji JPK_VAT, PIT, CIT,
– sporządzaniem sprawozdań do GUS, a także innych organizacji na zlecenie klienta,
– wysyłaniem deklaracji podatkowych w imieniu klienta w określonym terminie wskazanym w przepisach podatkowych.

Obsługa kadrowa – na czym polega?

Każde przedsiębiorstwo, w którym zatrudnieni są pracownicy, wymaga obsługi kadrowej. Może ją wykonywać zatrudniony w firmie księgowy bądź zewnętrzne biuro rachunkowe. Ta druga opcja jest coraz bardziej ceniona w obecnych czasach. Biuro rachunkowe w Krakowie zajmuje się obsługą kadrową od wielu lat. Polega one na starannej dokumentacji kadrowej oraz sporządzeniu dokumentacji płacowej. Do tego dolicza się stały kontakt z Urzędem Skarbowym oraz Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, do których należy regularnie wysyłać właściwą dokumentację. Powierzając obsługę kadrową profesjonalnemu biurowi rachunkowemu, przedsiębiorca zyska pewność, iż ewidencja oraz dokumentacja kadrowa będzie prowadzona prawidłowo, a ponadto zgodnie z obecnymi przepisami prawnymi. Obsługa kadrowa to nie tylko prowadzenie ewidencji urlopowej, czy dbanie o wypłacanie wynagrodzeń, ale też przeprowadzanie rekrutacji, sporządzanie umów o pracę, dzieło oraz zlecenie. Do tego dolicza się prowadzenie teczek osobowych pracowników, sporządzanie świadectw pracy, a ponadto wypowiedzeń umów o pracę.

Dodaj Komentarz