Ulubione zabawki chłopców, czyli jak sprawić radość małemu mężczyźnie

Opublikowane przez ekipeo 15/12/2014 1 Komentarz 2995 odsłon

Nieodłącznym elementem świata każdego dziecka są zabawki. Współczesny rynek zabawek jest bardzo bogaty, co pozwala wybierać zabawki, odpowiadające zainteresowaniom dziecka.  Nie jest tajemnicą, iż zainteresowania chłopców oraz dziewczynek są różne, przez co decydują się one na inne zabawki. Naprzeciw tym oczekiwaniom wychodzi marka COBI, posiadająca różnorodne typy zabawek. Firma regularnie tworzy osobne katalogi z produktami dla dziewczynek oraz chłopców, co ułatwia wybór odpowiedniej zabawki zarówno rodzicom, jak i dzieciom. Oto kilka propozycji zabawek, jakie marka przygotowała dla chłopców.

Klocki COBI

http://toysbox.pl/klocki/klocki-cobi/

Mark1a COBI jest znana przede wszystkim jako producent klocków konstrukcyjnych. Klocki te są dostępne w licznych i zróżnicowanych seriach oraz zestawach. Wśród serii dla chłopców królują przede wszystkim zestawy związane z militariami, pojazdami, bohaterami animowanych filmów oraz sportem. W najnowszym katalogu marki znalazły się m.in. serie Jeep, Small Army, Boeing, FC Barcelona, Pingwiny z Madagaskaru, Scooby Doo czy też Monsters VS Zombies. Warto podkreślić, iż klocki to nie tylko świetna zabawa, ale również sposób na rozwój kreatywności dziecka.

Samochody i tory TRANSFORMERS

http://toysbox.pl/pojazdy/transformers/

k39prWVol5yY,ht-1415947_box_72ppi_rgbJak wiadomo, chłopcy od najmłodszych lat fascynują się samochodami – szczególnie wyścigowymi. Seria TRANSFORMERS idealnie się w ten fakt wpasowuje. W dostępnych zestawach znajduje się zarówno pojazd, jak i tor wyścigowy, dzięki czemu dziecko może poczuć się niemalże jak kierowca rajdowy. Zabawka przysporzy zatem wiele radości każdemu fanowi motoryzacji. Produkt jest przeznaczona dla dzieci powyżej trzeciego roku życia.

Smoki DRAGONS

http://toysbox.pl/figurki/zabawki-z-filmow-i-seriali/dragons/

k39prWVol5yY,66570-dragon-plush1Kolekcja figurek Smoków to seria zabawek inspirowana serialem i filmem animowanym „Jak wytresować smoka 2”.  Wśród zabawek w niej dostępnych znaleźć można m.in. Latającego Szczerbatka, Jeźdźca Smoków czy też Figurkę Smoka z funkcjami. Tak duża różnorodność produktów dostępnych w serii pozwala na stworzenie swojego własnego zbioru i kreowanie własnych scenariuszu ich dalszych losów, co dla dzieci, będących fanami smoków i ich przygód, stanowi nie lada atrakcję.

SPIDERMAN

k39prWVol5yY,klip-kitz-spider-man-3Ciężko znaleźć chłopca, który nie byłby zainteresowany super bohaterami z komiksów i filmów, takich jak między innymi Spiderman. W zestawie znajduje się figurka Spidermana oraz tło, które pozwala odtworzyć klimat panujący w filmie. Seria tych zabawek będzie idealnym rozwiązaniem dla chłopców uwielbiających majsterkować, sklejać i kolorować. Produkt ten jest przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Robopiesek TEKSTA

http://toysbox.pl/figurki/zabawki-interaktywne/teksta-robopiesek/teksta-robopiesek,art,9372.html

k39prWVol5yY,77815_b_bokInteraktywny Robopiesek TEKSTA to absolutny hit. Dzięki nowoczesnej technologii jest to zwierzak, który zachowuje się niemalże identycznie jak żywy szczeniaczek. Robopiesek chodzi, szczeka, porusza głową, merda ogonem, skomle oraz okazuje uczucia za pomocą wyrazu oczu. A to nie wszystko! Rozpoznaje on również kiedy jest karmiony oraz kiedy się do niego mówi lub się z nim bawi oraz płacze w sytuacji, gdy zostaje długo sam. To zabawka dla każdego dziecka, które marzy o posiadaniu własnego czworonoga. Przy okazji Robopiesek uczy dziecko także odpowiedzialności i obowiązkowości.

Zaprezentowane zabawki to tylko niektóre z odpowiednich dla chłopców. Pozostałe i równie ciekawe serii i zestawy marki COBI są dostępne w katalogu: https://cobi.pl/blog/art,192,zabawki-dla-chlopcow-w-kazdym-wieku-konkretne-propozycje.html

There is 1 Comment

  1. Ania pisze:

    Ja mojemu synkowi kupuje dużo kreatywnych zabawek do malowania, lepienia, wycinania. Zazwyczaj jest przy tym masa bałaganu, ale radość mojego synka z tego wszystkiego jest tego warta.

Dodaj Komentarz