Używany komputer dla gracza

Opublikowane przez ekipeo 17/10/2019 0 Komentarzy 613 odsłon

Życie gracza potrafi być kosztowne. Sprzęt, niezbędny do tego, aby móc realizować swoje hobby, bywa bardzo drogi. Nie wspominając oczywiście o samych grach, które również swoje kosztują. Z tego powodu, wielu graczy zastanawia się, w jaki sposób mogą zaoszczędzić, nie rezygnując jednocześnie z niezbędnego im sprzętu.

Jedną z metod na oszczędznie znacznych ilości pieniędzy jest zakup używanego komputera. Jeśli dobrze poszukamy, z pewnością znajdziemy jednostkę o odpowiadających nam parametrach, w cenie niższej niż ta, którą musielibyśmy zapłacić za nowy sprzęt. Jeśli zatem planujemy wymienić lub kupić komputer, poszukajmy wśród używanych urządzeń, które będą spełniały nasze wymagania. Może się okazać, że ten prosty zabieg umożliwi nam zakup kolejnego tytułu, gdyż oszczędzimy niemałą kwotę.

Szukaj sprzętu dedykowanego graczom

Komputery dla graczy powinny odznaczać się konkretnymi parametrami, umożliwiającymi bezproblemowe oddawanie się wirtualnej rozrywce. Jedną z jednostek, na którą warto zwrócić uwagę, jest PC Gaming Cooler Master i7-3770, dostępny w sklepie Device. Komputer ten wyposażono w specjalną obudowę, pozwalającą na wytłumienie większości szumów i dźwięków powstających podczas pracy urządzenia. Miłośnicy dobrej grafiki, ucieszą się z faktu, że komputer posiada kartę graficzną NVIDIA GTX 1060 6GB, pozwalającą na cieszenie się obrazem idealnej jakości. Procesor Intel, w który wyposażono komputer, pozwala na korzystanie z kilku programów działających w tle, bez szkody dla płynności codziennej pracy.

Jeżeli szukamy czegoś, co zapewni nam optymalny stosunek ceny do wydajności, zwróćmy uwagę na Dell OptiPlex 9020 Mini-Tower (Intel Core i5-4690). Komputer ten nadal jest konkurencyjny, jeżeli chodzi o gry i szeroko pojętą rozrywkę multimedialną. Jednostka oferuje nam 10 złącz USB, dwa wyjścia DisplayPort, jedno VGA, wyjścia audio na froncie oraz z tyłu obudowy oraz gniazdo RSR-232 (COM). W tym modelu znajdziemy również nagrywarkę DVD-RW oraz czytnik kart multimedialnych. Procesor Intel, znajdujący się w komputerze, pozwala na cieszenie się płynną pracą jednostki, nawet w sytuacji, gdy jednoczesnie w tle działa wiele programów.

Dodaj Komentarz