Zabawki dla dziewczynek – które sprawią im najwięcej radości?

Opublikowane przez ekipeo 04/02/2020 0 Komentarzy 1471 odsłon

Wybór najlepszej zabawki dla dziewczynek nie zawsze jest prosty. Tym bardziej, że na rynku wciąż pojawiają się nowe propozycje. Lalki, maskotki, zabawki interaktywne, przyrządy kreatywne, figurki ulubionych bohaterek, czyli wszystkie najpopularniejsze zabawki, które skradną serca dziewczynek, znajdziemy u ich polskiego dystrybutora – marki Cobi.

Dlaczego zabawki Cobi?

Cobi to ceniona polska firma od wielu działająca w branży zabawek. Ponadto Cobi jest uznanym na świecie producentem klocków konstrukcyjnych. W swojej ofercie ma najpopularniejsze zabawki, które aktualnie pojawiają się na rynku, pochodzące od wiodących producentów. Są tu zabawki dla małych dzieci i tych dużo starszych, które na różne sposoby angażują we wspaniałą zabawę i mają wiele walorów edukacyjnych. Oto kilka propozycji, spośród których można wybrać wymarzone zabawki dla dziewczynek Cobi.

Lalki i ulubione bohaterki

Lalki są nieodłącznymi towarzyszkami dziewczęcych zabaw. Mogą być to zwykłe przytulanki, interaktywne bobasy lub dobrze znane bohaterki ulubionych bajek i seriali. Wszystkie z nich znajdziemy w ofercie Cobi. Zobaczmy, jakie są te najpopularniejsze.

zabawki dla dziewczynek

Młodszym dziewczynkom wiele radości sprawi zabawa z lalką Natalią Mądrą Przyjaciółką. To lalka interaktywna, z którą dziewczynki mogą nie tylko bawić się, ale i uczyć. Równie dobrym wyborem może być lalka Baby Born, którą można opiekować się jak małym bobasem.

Dla starszych dziewczynek idealne będą lalki z popularnych seriali – takich jaki Winx Club, Regal Academy czy Vampirina. Dostępne są w różnych wersjach, mogą zawierać wiele akcesoriów pozwalających na zbudowanie świata znanego z ekranu.

Kreatywne zabawki dla dziewczyn

Kreatywność to drugie imię nie jednej dziewczynki. Kreatywne zabawki dla dziewczynek pomagają rozwijać zmysł estetyczny i zdolności manualne, a przede wszystkim dają wolność tworzenia. Dobrym wyborem będą tutaj Beados czyli wielokolorowe koraliki, z których można tworzyć najróżniejsze kształty i ozdoby. Koraliki łączy się przy pomocy wody. Warto zwrócić uwagę również na Bunchems – kolorowe rzepy lub Spray Art czyli przenośny aerograf na baterie.

Czas na interaktywne zabawki dziewczęce

Ogromną popularnością wśród dziewczynek cieszą się zabawki interaktywne, wyposażone w różne funkcje umożliwiające im poruszanie się, wykonywanie czynności, wydawanie dźwięków. Do tych najchętniej wybieranych należą piękne przytulaki z serii Pomsies lub Little Live Pets, dzięki którym można spełnić marzenie o posiadaniu własnego zwierzęcia i uczyć się odpowiedzialności za nie.

Dodaj Komentarz