Zaproszenia ślubne – o czym warto pamiętać

Opublikowane przez ekipeo 14/10/2014 0 Komentarzy 3076 odsłon

Ślub i wspólne chwile zabawy spędzone z rodziną to bez wątpienia jeden z najważniejszych okresów w życiu człowieka. Zanim jednak nadejdzie ten wymarzony dzień, trzeba przejść przez długie miesiąca żmudnych przygotowań. Jednym z najważniejszych elementów ślubnej oprawy są zaproszenia ślubne, za pomocą których pragniemy poinformować gości o nadchodzącej uroczystości. Prawidłowo dobrane będą stanowić znakomite tło dla pozostałych dodatków ślubnych, a ogromna oferta modeli i wzorów sprawia, że każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERANajnowsze osiągnięcia technologii pozwalają na stworzenie niezwykłych wzorów, które w niczym nie przypominają zwykłych kartek informacyjnych. Oprócz podstawowych informacji na temat Pary Młodej, kontaktu, daty i lokalizacji ślubu oraz przyjęcia weselnego, do wyboru są różnorodne zdobienia w postaci diamencików, wstążek i kokardek, kolorowe zdjęcia czy też nowoczesne trójwymiarowe obrazki. Jeśli chodzi o sam kształt zaproszenia, możliwości są praktycznie nieograniczone i zależą jedynie od wyobraźni klienta.

Po wybraniu odpowiedniego modelu, pozostaje jeszcze kwestia ich prawidłowego wypełnienia. Niezwykle częstą pomyłką okazuje się nieprawidłowa odmiana nazwiska. Należy pamiętać, że niektóre z nich powinny pozostać w podstawowej formie. Zaproszenie dla małżeństwa powinno być zaadresowane do obojga (z uwzględnieniem ewentualnych dzieci), natomiast para mieszkająca osobno powinna dostać osobne zaproszenia. Zapraszając pojedynczą osobę w zaproszeniu powinna znaleźć się wzmianka o możliwości przyprowadzenia osoby towarzyszącej.

Istotną informacją, jaką trzeba zamieścić na każdym zaproszeniu jest podanie dnia, do którego każdy z gości powinien potwierdzić swoją obecność na uroczystości. Z reguły jest to miesiąc przed dniem ślubu, natomiast same zaproszenia warto wręczyć 2-3 miesiące przed uroczystością, tak, aby każdy z gości miał czas do namysłu i zaplanowania wolnego czasu.

Artykuł powstał przy współpracy z serwisem https://www.jdstyle.pl.

Dodaj Komentarz