Zastosowania pawilonów

Opublikowane przez Redakcja 04/06/2012 0 Komentarzy 823 odsłon

Do niedawna pawilony handlowe kojarzone były z brzydkimi, blaszanymi kontenerami. Postęp technologiczny pozwolił na wykorzystanie nowych materiałów w procesie ich produkcji. PawilonyDzięki temu kontenery i pawilony zyskały nowe oblicze. Ich wygląd w niczym nie przypomina już blaszanych puszek kojarzących się z szarymi kioskami rodem z epoki PRL-u.

Nowoczesne obiekty wykonywane są z materiałów wysokiej jakości, co korzystnie wpływa na poziom ich estetyki jak i bezpieczeństwa. Dzięki modułowej budowie możliwe staje się szybkie rozbudowanie danego pawilonu.

Weźmy dla przykładu firmę gastronomiczną. Serwowane w niej potrawy zaczęły cieszyć się bardzo wysoką popularnością. Klienci tłoczą się na małej powierzchni, dlatego właściciel z dnia na dzień postanawia powiększyć swoje małe pawilony gastronomiczne. Gdyby firma mieściła się w normalnym budynku stanowiłoby to nie lada problem. W przypadku kontenerów modułowych właściciel dzwoni do odpowiedniej firmy zamawiając kolejny element do swojego lokalu. W nie długim czasie nowy kontener zostaje do niego dostarczony. Jeszcze tylko szybki montaż i lokale mogą już przyjmować większą liczbę gości.

Oczywiście znajdą się sceptycy, negatywnie nastawieni do tego typu budownictwa, ale niesie ono za sobą sporo plusów. Taki kontener możemy bez problemu rozbudowywać czy przewieźć w inne miejsce.

Dlatego, jeśli zastanawiasz się nad otwarciem swojej małej działalności związanej z gastronomią, może warto pomyśleć o nowym modułowym lokalu zamiast wynajmować powierzchnie użytkowe w jednej z szarych, betonowych kamienic?

Dodaj Komentarz