Zdjęcia ślubne w plenerze

Opublikowane przez ekipeo 11/09/2012 0 Komentarzy 933 odsłon

Pamiątką z dnia ślubu są nie tylko urocze kartki z życzeniami oraz zebrane prezenty, ale przede wszystkim zdjęcia ślubne, które w przyszłości będą przywoływać najpiękniejsze wspomnienia. Do obowiązków fotografa należy jednak nie tylko przygotowanie reportażu ze ślubu i wesela, ale także przeprowadzenie sesji ślubnej.

Młode pary rezygnują dziś ze zdjęć wykonywanych w studio fotograficznym, czy nawet w bogato zdobionych wnętrzach pałacyków i zamków na rzecz zdjęć wykonywanych w plenerze. Bo to barwna łąka, ściernisko, pole kukurydzy, czy łan zbóż mogą być najpiękniejszym tłem dla zdjęć. Nikogo nie trzeba przekonywać, że na bezkresnej nadmorskiej plaży, czy podczas rejsu statkiem może powstać naprawdę niepowtarzalna fotografia ślubna. Trójmiasto, Międzyzdroje, Półwysep Helski to najczęściej wybierane miejsca na nadmorską sesję ślubną. Nie zabraknie tu turkusowego koloru morza, latających mew, czy ujmujących widoków zachodzącego słońca.

Dla par, które od morza dzielą tysiące kilometrów są inne rozwiązania- sesja nad jeziorem, w lesie, skansenie, a nawet na stacji kolejowej, czy w hipermarkecie. Wciąż bardzo często pary młode wybierają zadbane parki, pełne zielonych klombów i pięknych kwiatów na miejsce swojej sesji ślubnej, ponieważ przywołuje wspólne wspomnienia. To tam najczęściej młodzi umawiali się na pierwsze randki, po tamtejszych alejkach spacerowali, a często i tam miały miejsce ich zaręczyny. Niezwykłe ujęcia można wykonać także na tle gór, dlatego obecnie turystów nie dziwi spotkanie młodej pary na szlaku wiodących na przykład nad Morskie Oko, czy na Tarnicę.

Trudno się dziwić, że nowożeńcy szukają nowych, nietypowych miejsc na sesje ślubne- nie tylko dlatego, że chcą być oryginalni, ale przede wszystkim z powodu wielkiej wartości, jaką będą mieć wykonane dla nich zdjęcia reportażowe ze ślubu i z sesji. To one będą przywoływać najpiękniejsze wspomnienia z tych niezapomnianych chwil, dzięki czemu można wracać do ceremonii zaślubin i wesela nawet po wielu latach z taką samą radością i wzruszeniem w sercu.

Dodaj Komentarz