Zielony trawnik bez siania, nawożenia, podlewania i koszenia

Opublikowane przez ekipeo 18/12/2020 0 Komentarzy 341 odsłon
Pragniemy żyć szybko, intensywnie, ale coraz częściej cenimy wypoczynek. W dodatku szukamy produktów wielofunkcyjnych – pomagających nam w różnych sferach życia. Dystrybutor sztucznej trawy odpowiada na wymagające oczekiwania klientów. Oferuje trawę z rolki, która jest syntetycznym zamiennikiem naturalnej trawy, do złudzenia przypominającym naturalną murawę.

Jakie są zalety trawy z rolki?

Trawa syntetyczna jest…

  1. Uniwersalna – używana zarówno na balkonie, tarasie, w ogrodzie, jak i w miejscach tzw. trudnych, czyli na boisku, gdzie murawa może się zabłocić, a piłkarze mogliby się poślizgnąć. Trawa syntetyczna chroni przed takimi wypadkami. Poza tym nie brudzi ubrań, jest wygodna, czysta.
  2. Wygodna – układanie sztucznej trawy jest bardzo wygodne. Nie wymaga przejścia skomplikowanego procesu założenia. Wystarczy zatrudnić firmę, której domeną jest nie tylko sprzedaż, ale też układanie sztucznej trawy, ewentualnie doradzenie w jej eksploatacji – która zresztą także jest wygodna. Trawy nie trzeba podlewać ani nawozić. Nie trzeba poświęcać jej dużo czasu. A wiadomo jak monotonna bywa praca w ogródku. Nie każdy ją lubi.
  3. Oszczędna – dystrybutor sztucznej trawy oferuje Ci trawę, której eksploatacja jest wręcz darmowa. Płacisz tylko na początku. A potem już tylko oszczędzasz.

Dystrybutor sztucznej trawy oferuje różne rodzaje trawy

Jakiej murawy poszukujesz?

  • Zaawansowanej technologicznie – postaw na Trawę Soft. To murawa o niezwykłej miękkości uzyskiwanej poprzez wysoką technologię i dobrą jakość. Wielu klientów wykorzystuje tego rodzaju murawę w miejscach zabaw dla dzieci.
  • Jeszcze bardziej nowoczesnej – Murawa Supreme to produkt będący efektem wieloletniej pracy naukowców w laboratoriach włókienniczych. Dzięki temu ten rodzaj trawy jest wyjątkowo miękki, o idealnej fakturze i z tzw. efektem pamięciowym wpływającym na sprężystość murawy. Układanie sztucznej trawy tego typu oraz jest użycie jest samą przyjemnością obcowania z nowoczesną technologią.
  • Odpornej – Trawa Epic jest niezwykle odporna na czynniki atmosferyczne. Szczególnie odporna na promienie słoneczne. Poza tym jest bardzo trwała.
  • Spektakularna wizualnie – trawa z rolki Prestige spełnia ten wymagający warunek. Składa się z odcieni zieleni, które razem prezentują się bardzo naturalnie, imitując naturalną trawę.
  • Ekstremalnej miękkości – Trawa Camp spełnia ten warunek, będąc miękką i bardzo przyjemną w dotyku, wzmocnioną specjalnym elastycznym lateksem, który idealnie imituje naturalną murawę łącząc w sobie kilka odcieni.

Dodaj Komentarz