Znamiona – dbaj o skórę

Opublikowane przez ekipeo 25/03/2015 0 Komentarzy 2487 odsłon

Znamiona – towarzyszą niemal każdemu człowiekowi, nierzadko od urodzenia. Inne pojawiają się wraz z upływem lat. Jesteśmy tak do nich przyzwyczajeni, że bardzo często nie zwracamy na nie większej uwagi. Niektóre z nich są niepożądane, inne zaś uznawane są za szczególny znak urody, jak słynny pieprzyk gwiazdy Marilyn Monroe.

2 dużeWarto jednak od czasu do czasu kontrolować swoje znamiona skórne, które w większości przypadków nie stanowią żadnego zagrożenia dla zdrowia. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z faktu, że znamiona pod wpływem intensywnego oddziaływania promieni słonecznych mogą przeobrazić się w czerniaka czy raka skóry.

Aby zapobiec powikłaniom i występowaniu wielu poważnych chorób potrzebna jest nie tylko  obserwacja zmian na skórze, ale specjalistyczna diagnoza. Jednym z ciekawszych rozwiązań jest zdalna diagnoza znamion skórnych dzięki zainstalowanej aplikacji na telefonie komórkowym. Jak sugeruje portal www.wykryjraka.com.pl to skuteczna, a zarazem rewolucyjna metoda wczesnego wykrywania raka skóry. Pomaga w działaniach profilaktycznych i staje się zachętą do samodzielnego kontrolowania stanu zdrowia.

Dodaj Komentarz