Marilyn Manson znów oskarżony

Opublikowane przez ekipeo 14/05/2021 0 Komentarzy 363 odsłon

W lutym tego roku na muzyka i malarza, który działa pod pseudonimem Marilyn Manson padły oskarżenia o molestowanie. Wszystko zaczęło się od oświadczenia jego byłej partnerki Evan Rachel Wood, później więcej kobiet zaczęło mówić. Ostatnio aktorka znana z „Gry o Tron” Esmé Bianco także postanowiła zabrać głos w tej sprawie, i oskarżyła muzyka o gwałt.

Fani są zrozpaczeni

Wszyscy mieliśmy nadzieję, że dojdzie do jakiegoś wyjaśnienia w tej sprawie, że coś nie zostało dopowiedziane. Niestety sytuacja Mansona zamiast się wyjaśniać tylko się pogarsza. Muzyk nie zaprzecza, że wszystkie te rzeczy miały miejsce, ale jak sam pisze w swoich wyjaśnieniach, wszystko miało odbywać się za obopólną zgodą.

Zeznania mrożą krew w żyłach

Trzeba podkreślić, że sprawa nie została rozwiązana a żaden wyrok nie zapadł. Niestety relacje kobiet brzmią strasznie. Kobiety były rzekomo poddawane torturom, bite i zmuszane do picia krwi artysty. To co przeraża to też zeznania Ashley Morgan Smithline, która ma żydowskie korzenie, a muzyk miał nie tylko prosić ją o kupowanie rzeczy z nazistowskimi symbolami, ale też nacinać ją nożem ze swastyką.

Wytwórnia zrezygnowała ze współpracy

Loma Vista Recordings, to wytwórnia muzyczna, która zerwała współpracę z Marilynem Mansonem, od lat to właśnie w niej tworzył swoją muzykę. Co ciekawe jednak wytwórnia nie czekała długo na skazanie muzyka za jego czyny, już po pierwszych niepotwierdzonych oskarżeniach, firma szybko zerwała z nim kontrakt i zaprzestała współpracy. Wytwórnia zaprzestała także promocji poprzedniego albumu artysty.

Internauci hamują media

Internauci podkreślają, że mężczyźnie nic nie zostało udowodnione, a nie możemy godzić się na samosąd. Niestety zdążały się już fałszywe oskarżenia w tym temacie. Najbardziej takie sytuacje szkodzą faktycznym ofiarom przemocy, ponieważ to właśnie im później nikt nie wierzy. Sytuacja jest bardzo skomplikowana i kontrowersyjna. Nie cichną głosy, które bronią muzyka i podkreślają, że kobiety na wszystko są zgadzały. Jednak przeważają, te które uważają, że Mansona należy usunąć z życia publicznego.

Dodaj Komentarz